18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#ToJestDroga №3 - Ruskie zakłady

Adoer • 2015-05-04, 10:36
To już trzeci z kolei film w moim wykonaniu, w którym przedstawiam co ostatnio ciekawego działo się na drogach. Pozdrawiam.

Misiek_KRK

2015-05-04, 13:01
precz rusku z Polski. Jesteś nudny z tym ruskim akcentem. Wypie**alaj tam gdzie Cię potrzebują

~Sunday

2015-05-04, 13:46
Misiek_KRK, nie jesteśmy ani w Polsce, ani w Rosji, jesteśmy w internecie. Trochę jednak Cię poniosło... :-?

Misiek_KRK

2015-05-04, 16:23
SundayGrill napisał/a:

Misiek_KRK, nie jesteśmy ani w Polsce, ani w Rosji, jesteśmy w internecie. Trochę jednak Cię poniosło... :-?



Jestem Polakiem, korzystam z polskiego prądu na kupionym w Polsce tablecie i czytam polskie teksty pisane polskimi literami ( a nie cyrylicą). I jeśli będę oglądał program po Polsku to niech go prowadzi Polak, a nie jakiś Rusek udający Polaka.

8michal7

2015-05-05, 11:10
@Adoer: Muszę Cię poprawić po polsku mówi się: " Pierwszy wypadek pokazuje wypadek na wiejskiej rosyjskiej drodze"

bimaczow

2015-05-05, 11:33
pierwy film : łujo blr toćj joj ju joj jojoj jojo łojo jo jo joj łojo jo jo joj łojo jo jo joj łojo jo jo joj a tak w nawiasie (wszystkie ruskie mają kurnik w głowie ) j***ne ruskie k***a.

kuba7575

2015-05-05, 12:46
Najlepszy sposób na okazanie szacunku co do kultury drugiego kraju jest nauczyenie się jego języka aż nasz język polski jest jednym z trudniejszych tym bardziej należy się szacunek kolesiowi że nauczył się porozumiewać w naszym ojczystym języku.
Nie jednemu Polakowi się to nie udaje :/

NightAir

2015-05-05, 13:37
Po co promować ruskich u nas nie ma takich filmików?

Sinus

2015-05-05, 14:12
Nie wiem w czym macie problem. Połowa materiału tutaj pochodzi z rosji. Nikt się nie burzy o materiały wrzucane w obcych językach a nagle przeszkadza Wam materiał po polsku w wykonaniu rosjanina? Rozumiem jeszcze jakby to jakiś kebab coś tu wrzucił. Wtedy hejty bez końca. Ale to nie zasługuję na hejt. Zwłaszcza, że materiał całkiem przyjemny.