18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Todd Novick z repliką broni biegał

GeorgeHarvey1 • 2023-12-28, 09:44

Ale już nie będzie,bo nie żyje. Rochester , N.Y

barman32

2023-12-30, 23:59
zonkollo napisał/a:

Nie odpowiedziales na pytanie co ci takiego zrobili ze praktycznie kazdy twoj post jest odnosnie policji musisz miec do nich jakis wielki uraz . Zamkneli tatusia za niebieska karte czy zgarneli mamusie z pobocza bo grzyby i jagody zbierala? , a moze wypisali ci mandat bo miales piwo otwarte w miejscu publicznym. Zabili bo czesto gina przez takich zjebow i ich obroncow jak ty. Nie mialem problemu bo jestem normalnym czlowiekiem , mam rodzine , pracuje , chodze na silownie , biegam , jezdze na rowerze a nie cpam nie odpie**alam i biegam z klamka bo chyba to jest akurat dla ciebie normalne. A twoje przypie**alenie sie do dyslekcji dysortografi czy chociazby bycia noga z polskiego swiadczy o tym ze nie masz za bardzo argumetow i wolisz zejsc na inny temat . Dyskutuje sie z toba jak z dzieckiem w spektrum autyzmu ale dobrze sie bawie wiec pociagne to dalej uposledzona jednostko



A proszę Cię bardzo, niech Ci będzie. Co mi zrobili? Ogólnie - istnieją. Szczegółowo - na przykład:
- Strajk Chłopski 1933 - Psy zabijają złych patusów
- II WŚ - Psy organizują zsyłki patusów na Sybir
- Komuna - Psy katują patusów na komendach
- III RP - Psy zabijają niezliczoną ilość patusów na komendach - przekraczają tylko uprawnienia
- Kowidoza - Psy zamykają biznesy patusów

Dla każdego wymienionego okresu mógłbym przytaczać długo inne przykłady, a śmieję się z Ciebie, bo nie umiesz pisać, a nie bo mi brak argumentów. Najwyraźniej Twą kolejną specjalnością jest czytanie bez zrozumienia. A teraz powymyślaj coś o moich starych, tj przytocz kontrargumenty :D

Co za przygłup...

zonkollo

2023-12-31, 06:18
barman32 napisał/a:

A proszę Cię bardzo, niech Ci będzie. Co mi zrobili? Ogólnie - istnieją. Szczegółowo - na przykład:
- Strajk Chłopski 1933 - Psy zabijają złych patusów
- II WŚ - Psy organizują zsyłki patusów na Sybir
- Komuna - Psy katują patusów na komendach
- III RP - Psy zabijają niezliczoną ilość patusów na komendach - przekraczają tylko uprawnienia
- Kowidoza - Psy zamykają biznesy patusów
Dla każdego wymienionego okresu mógłbym przytaczać długo inne przykłady, a śmieję się z Ciebie, bo nie umiesz pisać, a nie bo mi brak argumentów. Najwyraźniej Twą kolejną specjalnością jest czytanie bez zrozumienia. A teraz powymyślaj coś o moich starych, tj przytocz kontrargumenty
Co za przygłup...



Przyglup dalej nie potrafi odpowiedziec an pytanie co mu zrobili , nie pytam co zrobili innym tylko co zrobili akurat tobie. Jestes taki sam jak te zjeby z BLM , sa poszkodowani bo ich przodkowie byli niewolnikami wiec ida okrasc sklep, a ja zapytam jak dlugo oni byli niewolnikami a nie ich przodkowie

:roll:

barman32

2023-12-31, 09:35
zonkollo napisał/a:

Przyglup dalej nie potrafi odpowiedziec an pytanie co mu zrobili , nie pytam co zrobili innym tylko co zrobili akurat tobie. Jestes taki sam jak te zjeby z BLM , sa poszkodowani bo ich przodkowie byli niewolnikami wiec ida okrasc sklep, a ja zapytam jak dlugo oni byli niewolnikami a nie ich przodkowie



To MI zrobili, że kolektywnie , w sposób ciągły od lat przykładają się do psucia świata w którym żyję. Wzbudzają moje obrzydzenie tym, że są jednostkami, które za pieniądze wyzbywają się wolnej woli, stając się częścią tworu służącego kontroli i tresury społeczeństwa, czyli również mnie, Tak trudno to pojąć, czy może nie chcesz? Jakby ich jedynym zadaniem była ochrona ludzi przed krzywdą, to bym złego słowa na nich nie powiedział, bo uważam, że tacy ludzie są potrzebni, ale nie jestem ani ślepy, ani głupi, aby wierzyć w propagandę, że tak jest. Mam oczy.
P.S. Już prawie wychodzi Ci pisanie. Widzę, że się starasz. Popracuj teraz nad interpunkcją.

zonkollo

2023-12-31, 14:51
barman32 napisał/a:

To MI zrobili, że kolektywnie , w sposób ciągły od lat przykładają się do psucia świata w którym żyję. Wzbudzają moje obrzydzenie tym, że są jednostkami, które za pieniądze wyzbywają się wolnej woli, stając się częścią tworu służącego kontroli i tresury społeczeństwa, czyli również mnie, Tak trudno to pojąć, czy może nie chcesz? Jakby ich jedynym zadaniem była ochrona ludzi przed krzywdą, to bym złego słowa na nich nie powiedział, bo uważam, że tacy ludzie są potrzebni, ale nie jestem ani ślepy, ani głupi, aby wierzyć w propagandę, że tak jest. Mam oczy.
P.S. Już prawie wychodzi Ci pisanie. Widzę, że się starasz. Popracuj teraz nad interpunkcją.



To moze zamiast nazekac zrob cos z tym . Idzi do policji pnij sie po szczeblach , moze kiedys cos zmienisz chociaz w malym stopniu. A ja wracam do ogladania jak hamburgerowa policja odpala patole , blm i inny margines spoleczny :mrgreen: