18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To za siostrę

krajsik • 2020-01-08, 15:24
Nastolatek uderza chłopaka który prześladował jego siostrę


kzf

2020-01-08, 19:11
Jak wiadomo siostrze trzeba trochę pograć na nerwach, popsocić się, czasami ręcznie wytłumaczyć sprawy, w których się nie zgadzamy, to święte prawo rodzeństwa. Biada każdemu innemu, który ją skrzywdzi :karate:

Plastykpl

2020-01-08, 19:13
Bardzo dobrze. Na jego miejscu wyj***łbym mu takiego gonga, że pod pokój nauczycielski tylko łeb by sie doturlał.

Esdeath

2020-01-08, 19:41
chyba nos złamany

polakwrocek

2020-01-08, 19:44
Należało/nie należało
Ale jak takim strzałem zrobisz z człowieka kalekę to do pierdla. Bo wszystko w życiu trzeba z umiarem.
Napie**alanie innych także.

piotrekt1976

2020-01-08, 23:08
ok, ale jesli opis jest prawdziwy to w czym problem? Wczesniej to byla wlasciciwe norma, ktos rusza twoje rodzenstwo to idziesz i pacyfikujesz delikwenta. Teraz od razu nagrywanie i dramat bo oprawca staje sie ofiara. Jak nekasz innych to nie znasz dnia ani godziny jak reka sprawiedliwosci cie dosiegnie .. Propsy dla goscia ....

mazga50

2020-01-09, 05:10
Chyba w końcu zrozumiał, co?

Be6he6mo6th

2020-01-09, 08:46
URAGE napisał/a:

I to jest prawidłowe wychowanie.



No mam mieszane uczucia, bo jeżeli to prawda, to jeszcze zrozumiem interwencje, ale wiadomo czy to nie furiat? Wychowanie przesadzone, też nie jest wspaniałe, bo z kolei doprowadzi chłopa do pierdla, bo "za mocno" wstawi się w czyjąś obronę.

Przykład z TV ostatni, jak dwóch kolesi zakatowało chłopa, który oblał ich wodą najeżdżając na kałuże, i teraz mają dostać większe wyroki niż 8 lat, bo 25. Reakcja powinna być, ale czy adekwatna?

No i właśnie teraz dlatego myślę sobie, a co, jeżeli powiedział "twoja siostra to dz**ka", a koleś zamiast powiedzieć, "przeproś, bo zajebie Ci w ryło". To odrazu pobiegł i zapie**olił mu i to taką plombę, że mam poważne podejrzenia, czy mu coś poważniejszego nie zrobił prócz nabicia ryja. A co jak dostał wstrząśnienia mózgu, albo odbił się od krawędzi ławki, zdechł, i teraz bedzię w poprawczaku się wychowywał? Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, jego technikę, sposób trzymania gardy, i sylwetkę, że gość może coś ćwiczy, pewnie jest starszy (jest o głowe wyższy).
I co, nie można było naprawdę zapie**olić liścia ? Zajebiste wychowanie

Życie to nie 2 + 2 = 4...

:roll:

Miruvor

2020-01-09, 08:55
Piwo dla kolegi co bronił siostrę! :)

Policeman

2020-01-09, 11:32
@up up

Bo to nie było zajebiste, koleś się chyba tego w ogóle nie spodziewał i miał ręce w kieszeniach. W ogóle nie no brawa dla nauczycielki, widzę, że podobnie sp***oliny są wszędzie na świecie. Jak zawsze nauczycielka sp***olona nie umie w porę zareagować ostro i konkretnie tylko "spokojnym dialogiem" próbuje nakłonić jakiegoś małego śmiecia do w sumie ch*j wie czego... zrozumienia błędu w swoim zachowaniu?

A w sumie nie wiadomo w jaki sposób obraził jego siostrę, może dał jej 10$ za loda, a ta zwykle brała 20$?

darass1986

2020-01-09, 12:22
Przewijalem chyba z 15 razy

ciapekwj

2020-01-10, 04:56
niemamskarpet. napisał/a:

tak mu przyj***ł że aż sam się zdziwił



Okulary mu tylko spadły tak pierdyknął

Pajak222222

2020-01-17, 16:23
Bardzo piękny i soczysty strzał w ryja. Aż mi k***a stanął