18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To z miłości i zazdrości...

Halman • 2020-05-27, 05:25

ciekawy stan ta zazdrość; afekt gdzie wymierzasz moralną sprawiedliwość.

Payan

2020-05-27, 07:39
Kolejny łobuz, co kocha najbardziej. Nigdy nie nauczą się.

Erqti

2020-05-27, 11:27
Efekt braku utylizacji śmieci we wczesnym stadium. Litość i humanitarne podejście do bydła ludzkiego, co tu jeszcze dodać...?

Samarytanin89

2020-05-27, 13:30
Pewnie dawala kazdemu jak wiekszosc lasek co tylko wyjda z domu i zachowuja sie jak k***y

burakchwdp

2020-05-27, 13:34
Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi. Ale pierw bym jeszcze zaj***ł tego gościa z którym się pukała..

crossdressphyxia

2020-05-27, 14:08
burakchwdp napisał/a:

Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi.



Od kiedy odstrzelenie sobie łba to szczyt odwagi? Dla mnie to ucieczka od odpowiedzialności i przejaw głupoty, by za cipę wartą średnio 200 złotych za godzinę odbierać sobie życie.

burakchwdp napisał/a:

. Ale pierw bym jeszcze zaj***ł tego gościa z którym się pukała..



Ale czy on na pewno zawinił? Suka nie da, pies nie weźmie, jeśli wiedział, że ma kogoś, to ch*j z niego, ale może ta mu nawciskała, że jest wolna?

piotrekt1976

2020-05-27, 14:27
burakchwdp napisał/a:

Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi. Ale pierw bym jeszcze zaj***ł tego gościa z którym się pukała..



Czemu? jak suka nie da pies nie wezmie. Jak byłem mlodszy tez myslalem ze zabicie dz**ki i goscia to najlepsza opcja, ale prawda jest taka ze nei warto marnowac zycia na k***iszona , a juz w ogole nie warto ruszac goscia jak nie wiedzial ze to twoja dziewczyna/zona. Ok jesli to byl ktos kogo znasz to wpie**ol facetowi sie nalezy za bycie k***a, ale pozniej piwko ze pokazal jaka szmate masz w domu. Zabijanie jest bez sensu , zabijasz k***e idziesz siedziec jak za czlowieka a zycie ma sie jedno ...
ps Strzelanie sobie w leb z p tego powodu ze baba popuscila komus szpary to juz w ogole idiotyzm . Nie ta to inna da ci dupy predzej czy pozniej. Zycie jest naprawde piekne i szkoda go marnowac na k***iska .. , i pamietaj kazy ma tylko jedno zycie, chyba ze wierzysz w reinkranacje , ale jak bedziesz krolikiem w kolejnym wcieleniu to bedziesz dymac do oporu :D

sadefro

2020-05-27, 14:42
Zajebista akcja dwa w jednym odpie**olisz laske za jej h*jowe jak przypuszczam zachowanie i pod wpływem adrenaliny sam sie odj***ć aby uniknąć konsekwencji jak dla mnie robota na plus

shoe5maker

2020-05-27, 18:48
piotrekt1976 napisał/a:

jak bedziesz krolikiem w kolejnym wcieleniu to bedziesz dymac do oporu



Chyba że cię lis wpie**oli i w następnym życiu będziesz żółwiem.

zdun

2020-05-27, 21:41
Łobuz kocha najbardziej.