18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To tylko sny, świadome sny

Ha...........ng • 2016-02-13, 00:15
Sadol bawi i uczy


id...........an

2016-02-13, 00:18
to nie jest ytber, tylko gość który coś umie poza ytbem nie porównuj go do tej dzieciarni ganiającej się kółeczkami czy inne typu 10 sposobów na zrobienie gówna

_H...........r_

2016-02-13, 00:25
@up chwalisz a piwa nie dasz ...

id...........an

2016-02-13, 00:33
@up idź do mamy i poproś

xobicr

2016-02-13, 00:43
Nie jedna Solaris może mu pozazdrościć tapety.

niepoprawnymateo

2016-02-13, 01:17
Miałem przyjemność doświadczyć świadomego snu. Było to zanim w ogóle dowiedziałem się, że takie coś jest możliwe i ma swoją nazwę. Poszperałem trochę w necie i przez jakiś czas próbowałem to powtórzyć, niestety bezskutecznie.

lobominator

2016-02-13, 03:10
LD to super sprawa. Kto doświadczył, ten wie.

Siekas

2016-02-13, 04:47
niepoprawnymateo napisał/a:

Miałem przyjemność doświadczyć świadomego snu. Było to zanim w ogóle dowiedziałem się, że takie coś jest możliwe i ma swoją nazwę. Poszperałem trochę w necie i przez jakiś czas próbowałem to powtórzyć, niestety bezskutecznie.



Jak wrażenia? Warte zachodu i nauki ?

MaratHS

2016-02-13, 10:34
Świadomy sen to świetna zabawa. Generalnie tamtejsza rzeczywistość niczym się nie różni od tej w której żyjemy... dosłownie. Można tam robić wszystko - od r*chania (pozdrawiam stulejarzy) po bezkarną eksterminację ciapackich przybyszy przy bratniej pomocy narodu węgierskiego. To Wy sami tworzycie swój własny scenariusz. Możecie być wszystkim - psem, dżonym rambo, dejwidem hasselhoffem czy ronem jeremy,... dosłownie wszystkim co tylko przyjdzie wam na myśl.
Sam świadomy sen jest genialny, ale paraliż senny już tak cudowny nie jest. Bardzo często paraliżowi towarzyszy ucisk na klatce piersiowej (dosłownie jakby ktoś na niej usiadł i cię dusił). Można słyszeć i widzieć różne zjawy które bardzo skutecznie podnoszą poziom adrenaliny i kortyzolu, ale uważam, że warto przecierpieć ten paraliż, bo zabawa w świadomych snach jest przednia.

Ja używałem techniki WILD, bo jest bardzo prosta, ale jednocześnie jest to jedna z trudniejszych technik, więc musicie trochę jej poużywać zanim otrzymacie sen nad którym macie 100% kontroli.
Jeśli nie cierpicie na schizofrenię czy zaburzenia psychiczne. to nic złego wam się nie stanie. Te wszelkie bzdety o tych niby skutkach ubocznych wypisują tylko jakieś religijne portale gdzie można natknąć się na takie sformułowania: "świadomy sen to zuo, new age, lekki okultyzm, masoństwo, PiS super"

Z resztą... co ja się tak rozpisuję. Wystarczy wygóóglać.

TB303

2016-02-13, 13:15
Mesjaszowaty napisał/a:

To ten gejus,j***na.


Co jest? Przegrzało móżdżek?

CP...........Pn

2016-02-13, 13:20
Łap Piwo. Liczę, że por*cham. :D