18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To tylko dzieci

Flodzia • 2024-02-17, 17:54


albo małe sk***ysynki :evil:

Black_Hole

2024-02-18, 13:47
kilkaset kopow i tarmoszenia co te małe xidżingpingi robią... nawet polska patologia tak nie katuje

TwójCzarnyPan

2024-02-18, 15:27
Aleo napisał/a:

@up
dawaj jakieś linki do badań


Poszukaj Zimbardo, 1971 Stanford prison experiment.
Ale był jeszcze jakiś inny, podobny, wyleciało mi z głowy.

fdfafasdasfafdaf

2024-02-18, 18:09
ja pie**ole ludzie tu pisza ze by odj***li dziecko a nawet nie wiedza co sie stalo
ofc moglo byc tak ze powiedzialy (bo mi sie wydaje ze dwie panny tam wpie**ol dostaly a nie jedna) ze partia mogla by miec lepsza polityke
ale rownie dobrze mozliwe ze sklamaly jakoby stary ktoregos z tych gowniakow chcial je wyr*chac bo ten im nie pozyczyl dlugopisu i teraz bedzie bezdomny bo matka sama nie utrzyma rodziny a stary w pierdlu bedzie musial robic za darmo
albo ze kobiety powinny miec prawo glosu xD

viking19

2024-02-18, 18:24
i powiedzcie mi, że jako rodzic tej pobitej, utrzymalibyście nerwy na wodzy, i tym bijącym sk***ielom nie rozj***libyście łbów o ścianę?
no ja siebie już tak pewny nie jestem, choć wyznaję zasadę że obcego dzieciaka tknąć nie można(swojego zresztą też), bo od tego jest jego ojciec.
nigdy nie biłem swoich dzieci, ale te małe k***ie z filmu chyba by skończyły w szpitalu...

Aleo

2024-02-18, 18:28
TwójCzarnyPan napisał/a:

Poszukaj Zimbardo, 1971 Stanford prison experiment.
Ale był jeszcze jakiś inny, podobny, wyleciało mi z głowy.



a co ma eksperyment Zimbardo do zachowań dzieci?

Pyszuki

2024-02-19, 09:17
darnext123 napisał/a:

Dokładnie był nawet ten słynny eksperyment gdzie dobrze wychowani studenci bawili się w więzienie. Na początku wszyscy byli grzeczni i nie chcieli robić nikomu krzywdy a z czasem strażnicy zaczęli torturować więźniow i przerwano eksperyment. Ludzie to sk***ysyny i trzymają nas tylko zasady, religie czy policja. Na sekcji hard można zobaczyć filmiki z miejsc gdzie nie ma tych 3 rzeczy. Europejczycy też by się tak zachowywali gdyby nie prawo. A każdy kto mówi że tylko czarni tacy są to się sam okłamuje.



https://www.filmweb.pl/film/Eksperyment-2010-446373
To ten film i tak, daje to do myslenia.

rata81

2024-02-19, 16:19
Powinien tam wpaść starszy brat i upuścić sporo krwi temu małemu sk***ysynowi i kilku jego kolegom dla przykładu :lol:

Cudak

2024-02-19, 16:57
bakus1233 napisał/a:

W Polsce za coś takiego takiego miałby przewalone prawnie tak jak ostatnio była sytuacja, że jakiś ojciec pobił prześladowcę swojego syna, dostał wyroki i jeszcze do telewizji trafił gdzie mu mówili, że źle zrobił i dał zły przykład synowi co robić z takimi śmieciami.



Aż się smutno robi gdy czyta się takie historie. Obowiązkiem ojca jest zgnieść pod butem wszystko co niszczy jego dzieci. W lewackim stanie umysłu nie ma naturalnych odruchów. Bo dla nich bycie ofiarą to program na hodowlę ludzi słabych i głupich.

Kirku34

2024-02-19, 22:18
I dlatego kochane dzieci, Najlepszym sposobem na bachory jest j***nie ich prądem! Wysokowoltaicznym zmiennym!

Bul_od_bytu

2024-02-20, 02:38
To chyba zajęcia z równouprawnienia. Pomyśleć, że kobiety same chciały być traktowane jak faceci

DonJulio

2024-02-20, 18:14
Przysięgam, jakby ktoś tak zrobił mojej córce to ja bym już siedział w więzieniu ale ten gnój wraz ze swoim ojcem byli by w piachu...

heartagram

2024-02-20, 21:09
mam nadzieje ze mu matke zgwalca i zabija na jego oczach a pozniej go zacfela az zdechnie :)