18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To piękny dzień by nauczyć się latać mój synu

~Sunday • 2019-04-07, 17:54

O cholera kle kle, jednak za wcześnie :-|

Lee225

2019-04-07, 21:50
Ponoć bocian z Sosnowca ,a tam takie rzeczy są normalne.


pawelejro

2019-04-07, 21:54
A czlowiek poszedł by siedzieć za to.

niemamskarpet.

2019-04-07, 22:19
matka natura i pan czas to największe k***y we wszechświecie

Syja

2019-04-07, 22:31
pomyślcie jakby teraz wygladał świat gdyby ludzie od zawsze tak robili? czy nie mniej byłoby osób chorych a ludzie silniejsi?

ag...........th

2019-04-07, 22:34
Syja napisał/a:

pomyślcie jakby teraz wygladał świat gdyby ludzie od zawsze tak robili? czy nie mniej byłoby osób chorych a ludzie silniejsi?



Sadistic by nie powstał.

Mors_Nigra

2019-04-07, 23:07
Dżizas_kurde napisał/a:

Chore, zj***ne... naturalna selekcja.
Brak możliwości dla rozmnażania się chorych jednostek...
Dlatego wśród ludzi mamy teraz pedałów, lesbijki , LGBT , pedofili, umysłowo chorych, dauny i inne poj***ne rzeczy "bo przecież to moje dziecko jest"..
Noż k***a.. po kiego ch*ja ?

Przede wszystkim mamy takich kretynów i ignorantów, piszących takie wierutne kocopoły... i jest was "upośledzeńców" zdecydowanie więcej niż wszystkich pedałów, lesbijek, LGBTXYZ'owców, pedofilów, umysłowo chorych i downów razem wziętych. Chyba, że ty i tobie podobni zaliczają się do "innych poj***nych rzeczy". Gejów jest tyle co było, z tym, że już się nie kryją, umysłowo chorych może i jest więcej ale winny temu jest drastycznie szybko zmieniający się świat i nienadążająca ludzka natura, nowe ekstremalne rzeczy, słowem, środowisko w jakim żyjemy. Downów natomiast w sumie chyba też tyle samo co kiedyś z tym, że teraz staramy się zapewnić im chociaż jakieś życie, zamiast zamykać w ciemnej piwnicy z dala od wścibskiego oka społeczeństwa... generalnie tylko szkoda, że liczba takich ,,innych pojebów" jak ty, jest również niezmienna, tylko dzisiaj łatwiej wam się wypowiedzieć i waszym pierdołom łatwiej ujrzeć światło dzienne. A szkoda, bo akurat waszą liczbę wypadało by ograniczyć, najlepiej do zera. ,,By any means necessary".

Syja napisał/a:

pomyślcie jakby teraz wygladał świat gdyby ludzie od zawsze tak robili? czy nie mniej byłoby osób chorych a ludzie silniejsi?

Oczywiście! Dla tego Sparta jest światową potęgą! A nie, czekaj....

freaky

2019-04-07, 23:14
To było tak:
-Mamo, tato, muszę wam się do czegoś przyznać.
-Nie czuję się bocianem, tylko kotem.

-To wypie**alaj.

waloos

2019-04-07, 23:40
Dobra, a tak na serio, jeśli jest tu jakiś fachura to może wyjaśni co mogło być przyczyną takiego zachowania?

Widać, że ten młody mniejszy i jakby młodszy od tego drugiego. Czy bociany wypie**alają takich na zewnątrz, po to aby zwiększyć szanse na przeżycie tego silniejszego?

htp

2019-04-08, 00:08
Dżizas_kurde napisał/a:

Chore, zj***ne... naturalna selekcja.
Brak możliwości dla rozmnażania się chorych jednostek...
Dlatego wśród ludzi mamy teraz pedałów, lesbijki , LGBT , pedofili, umysłowo chorych, dauny i inne poj***ne rzeczy "bo przecież to moje dziecko jest"..
Noż k***a.. po kiego ch*ja ?



Na szczęście niektórzy z nas różnie się do zwierząt.

wu...........py

2019-04-08, 00:45
waloos napisał/a:

Dobra, a tak na serio, jeśli jest tu jakiś fachura to może wyjaśni co mogło być przyczyną takiego zachowania?
Widać, że ten młody mniejszy i jakby młodszy od tego drugiego. Czy bociany wypie**alają takich na zewnątrz, po to aby zwiększyć szanse na przeżycie tego silniejszego?



Dokładnie tak może być, nie wiem czy to pani bocian czy pan bocian, ale widzi, że piskle(to juz chyba bardziej rozwiniete stadium - nie wiem jak sie nazywa) widzi, ze coś z nim jest nie tak, więc wypie**ala je z gniazda i albo poleci i da sobie rade albo nie i zdechnie. Drugie piskle widać tak na rzut oka osoby nawet nie znającej się na ptactwie jest bardziej rozwinięte, to ptak myśli po co marnować jedzenie na opieke nad słabszym, skoro pomoge silniejszemu i będzie jeszcze silniejsze. Reasumując, wychodzi jeden bardzo silny ptak, niz jeden silny i drugi słaby. Nie jestem ekspertem ale tak na chłopski rozum.

Cryo

2019-04-08, 01:25
Syja napisał/a:

pomyślcie jakby teraz wygladał świat gdyby ludzie od zawsze tak robili? czy nie mniej byłoby osób chorych a ludzie silniejsi?


Tak. Z pewnością by cię tu z nami nie było :emo:

Po...........na

2019-04-08, 08:01
Natura jest taka piękna, niewinna i ....

jebacgowno

2019-04-08, 08:14
Bociany to niezłech*je są. Np. samiec gdy przygr*cha sobie bocianią loszkę z młodymi to na bank te mołode zajebie żeby mu nie wadziły w gnieździe. Ogólnie bociany to sk***ole.

Wiewór

2019-04-08, 08:32
Kolejny dowód na to, że bocian jest Polakiem :-D

Magborn

2019-04-08, 12:16
Dżizas_kurde napisał/a:

Chore, zj***ne... naturalna selekcja.
Brak możliwości dla rozmnażania się chorych jednostek...
Dlatego wśród ludzi mamy teraz pedałów, lesbijki , LGBT , pedofili, umysłowo chorych, dauny i inne poj***ne rzeczy "bo przecież to moje dziecko jest"..
Noż k***a.. po kiego ch*ja ?



Bo to cię określa w hierarchii zoologicznej, nieco wyżej od tego boćka. Ponadto , kiedy ty lub twój dzieciak zmienisz się skutek choroby czy wypadku w takiego nielota czy warzywo, to wydaj familii dyspozycje na wszelki wypadek. Żeby wystąpił "brak możliwości dla UTRZYMYWANIA chorych jednostek" przy życiu :D