18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To o czym sie nie mówi i zataja

szymonps2 • 2016-12-30, 12:41
Czyli Ciekawostki na temat Riese i okultyzmie. Pan którego chyba tu nie było a opowiada o ciekawych rzeczach,polecam odwiedzić kanał

osa79

2016-12-30, 13:07
Kolejny idiota słuchający bajek czerwonopapego dziada..... Won !!!!

ewangelik

2016-12-30, 13:16
Ten Pan to brat Brunona ?.

Bartz

2016-12-30, 13:54
Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby wierzyć w pie**ololo wygadywane przez Kwietnia.

LICH0

2016-12-31, 17:27
Albo wy jesteście tak głupi, że mu wierzycie albo on jest tak głupi, że w to wierzy.

John Silver napisał/a:

Chyba odstawil leki



Na jego przypadłość nie ma leków.

szy965

2017-01-01, 14:53
z wszystkiego co on opowiada będzie 1 procent prawdy,reszta efekt pracy jego mózgu

styx38

2017-01-01, 20:59
O tych dębach to akurat mogę rozwiązać zagadkę :) Lokalni rodzimowiercy przychodzą kultywować dawne obrzędy Słowian :)

C.Z.E.S.I.E.K

2017-01-02, 13:47
styx38,
potwierdzam. I to nie tylko tam.

realign

2017-01-02, 16:08
Mocno wkręcony ale przynajmniej pospaceruje sobie po lesie dla zdrowotności.

maksymilian45

2017-01-02, 18:46
Wy k***a jesteście debilami. Widzieliście materiał Alexa Jonsa?? To jest k***a fakt o tych dziwnych wybrykach gdzieś w lasach, było nagrane i wrzucone do sieci. Alex Jones bohemian grove dla upośledzonych na youtube.

Wasze mózgi nie pojmują tego że takie rzeczy mogą mieć miejsce, jesteście karmieni kłamstwem od urodzenia, nie jesteście w stanie zaakceptować innej prawdy.

BKKWK

2017-01-03, 14:32
maksymilian45 napisał/a:

Wy k***a jesteście debilami. Widzieliście materiał Alexa Jonsa?? To jest k***a fakt o tych dziwnych wybrykach gdzieś w lasach, było nagrane i wrzucone do sieci. Alex Jones bohemian grove dla upośledzonych na youtube.

Wasze mózgi nie pojmują tego że takie rzeczy mogą mieć miejsce, jesteście karmieni kłamstwem od urodzenia, nie jesteście w stanie zaakceptować innej prawdy.



Takie małe porównanie:

Okultyzm uznaje się za dziedzinę pseudonaukową. Europeistykę coraz częściej zaczyna się uważać za pełnoprawną naukę. Skoro tę drugą uznaje się za naukę (a jest MOCNO ograniczona), to jak bardzo popie**olony musi być okultyzm, skoro ma przedrostek "pseudo", a europeistyka już nie.

legenyes11

2017-01-05, 16:56
bredzi, więc z uwagi na krytyke wyłączył komentarze pod filmami na YT

qwerty1234567890

2017-01-06, 10:45
Niech mnie ktoś oświeci, o co chodzi z tym gościem? czyli z drugiego filmu to on nie chodzi po hałdzie tylko jest to zwykły górotwór? Mnie on wygląda na jakiegoś zapaleńca 2 wojny światowej, który chodzi po okolicach Wałbrzycha. Z tego co wiem to całe kompleksy tam nie są do końca odkryte, a to, że choćby lasy państwowe zasypują coś tam też mnie nie dziwi bo czytałem o akcji, gdzie gddkia coś tam odkopała i zasypała bo nie dało by się prowadzić dalej drogi. Z tego co mi wiadomo to przecież symbol SS to sigel runen. Nie od dziś wiadomo, że pewni naziści niemieccy interesowali się ezoteryką i takimi tam, wręcz mieli pie**olca na tym punkcie. Więc w czym problem?

wgnobiert

2017-01-07, 00:47
O k***a... Moderacja nie ogląda tych wstawek? Przecież ten facet to mitoman i naciągacz, być może też schizofrenik.


Polecam oglądać do końca. Prawda o Panu Kwietniu.