18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie mój chińczyk...

Halman • 2023-10-11, 06:27

więc po co go ratować..?

antisol123

2023-10-12, 08:23
A moim zdaniem wygrał.

dżonyłojlker

2023-10-12, 12:27
Jesse.Pinkman napisał/a:

Możesz być z Rosji, Izraela



tottenham19907 napisał/a:

Disy jak Tuska na Morawieckiego



Jakie zgranie :mrgreen:

Andrzejas

2023-10-13, 11:56
Siriuz napisał/a:

Problem jest ze służbistami, którzy stawiają prawo ponad rozsądek. U nas niestety jest to samo, zwłaszcza jeśli chodzi o kodeks drogowy.



Problem jest z całym narodem, który do dzisiaj komuny nie obalił i przyzwala na moc takiego prawa. Jak ja nie lubię, jak ktoś szuka winy w garstce ludzi. Mam niby uwierzyć, że najliczniejszy naród świata jest zastraszony i nie może zrobić nic w tej płaszczyźnie? Przecież wystarczy, żeby każdy Chińczyk ściągnął czapkę i rzucił w Pekinie na ziemię, a Pekin zakryje czterystumetrowa warstwa! Oni zrobiliby sobie porządek w swoim kraju w dwa dni, gdyby tylko chcieli. Ale nie chcą. Im się podoba ten układ. Tak, jak podoba się polakom obecny rząd, bo jakoś jareczka do tej pory nikt na pręgierzu nie powiesił. Tak tam, jak i tu, rząd jest reprezentowany przez elitę narodu. Jakiej jest to jakości i maści "elyta" - widać na powyższym filmie i za twoim oknem.

j***ć cały chiński naród, który był autorem każdej epidemii na tym świecie, który uważa się za naród lepszy od innych, który empatią i honorem wyciera sobie dupsko. j***ć komunistów zawsze i wszędzie! Czerwoną, zj***ną, swołocz! Są gorsi od nazistów. Wiecie czemu? Bo naziści otwarcie mówili, kogo nienawidzą i kogo chcą się pozbyć. Komuchy za to zawsze twierdzą, że przychodzą komuś pomóc... a efekty ich działań nie są lepsze, niż oponentów. Głód, cierpienie i śmierć.

Kubikson napisał/a:

(...)Polaków też nie szkoda. Naród gdzie każdy każdego by w gów*ie utopił.



Piwo! Zgadzam się w 100%!

mit2 napisał/a:

Haha, jaka hipokryzja



A ja tu kogoś poprawiam? Niech sobie pisze, jak chce. Tylko o nim to świadczy. Ja chciałem tylko wytłumaczyć, że to nie jest błąd i niepotrzebnie się do tego przywalił.

Ok. Jednak hipokryzja. :P W powyższym poście napisałem chińczyk z dużej litery. Mia culpa! :oops:

mit2

2023-10-14, 12:18
Andrzejas napisał/a:

A ja tu kogoś poprawiam? Niech sobie pisze, jak chce. Tylko o nim to świadczy. Ja chciałem tylko wytłumaczyć, że to nie jest błąd i niepotrzebnie się do tego przywalił.


Nie zrozumiałeś. Jesteś hipokrytą, ponieważ wyrzucasz Polakom sranie na własne podwórko i kłótliwość, jednocześnie kłócąc się i srając na własne podwórko. ;-)
Skąd u niektórych taki kompleks niższości względem innych nacji...

ProVVe

2023-10-19, 17:02
[/quote]Mia culpa![/quote]

Mea culpa powinno być wydaje mi się :-D hahaha. Ale tak komuna na nasze nieszczęście była na tyle dlugo, że nadal znaczna część społeczeństwa lubi się w niej taplac i głupie wybory pokazują to nieustannie... Przykład? psl I lewica (pomijam pis i ko gdzie masz potomków komuszego gówna bo aiw ukrywają), które otwarcie są komunistyczna przeciez sld i psl są znani od początku "demokracji" po 89r.... Jakoś nadal są w Sejmie i dowodzili nawet. Dopóki nie wywiesi się komuchów i ich poplecznikow będziemy jak gowno w przereblu się kreic. Każdy pewnie kocha ojczyznę za którą ginęli nasi przodkowie, ale Polska kiedys a dziś... To są dwa różne światy. Na głupiej wsi jeden drugiwmu widły w plecy najchętniej wbije za nowy ciągnik, w mieście patrzy jeden drugiemu przez okna albo zly bo ktoś robi remont mały. Zasiano w nas ziarna podziału, które skutecznie dzieła naród. Kiedyś czytałem, że wystarczy naście % zwolenników jednej ideologii u władzy, żeby ją nieustannie promować, przepychać, zaszczepiać i to są smutne fakty z mikrobehawioryzmem na czele ehh. Dlatego dopóki nie zaczną ginąc politycy/komuniści na ulicach to się nie zmieni...