18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To my dbamy o wartości narodowe! -Janusz Korwin Mikke

chemik600 • 2013-05-26, 07:59
Pan Janusz mówi jak jest... i jak będzie...

bloodwar

2013-05-26, 08:27
Niech pan Janusz się tak nie produkuje bo mu jeszcze słupki popularności skoczą i przekroczy magiczny 1% :-)

peterpod1990

2013-05-26, 08:43
wiele gówna tu widziałem..ale to przebija wszystko.

pa...........ny

2013-05-26, 08:57
Po części ma rację, tutaj podał przykład o tym pukaniu do drzwi i zapytaniu ile mieszkaniec zarabia i wyskoczył, że 3 tysiące, tu się zgadza, tyle, że przykładowy Nowak zarabiałby 2500 zł, a zarabia 1250zł, dlaczego?, bo nie ma odpowiednich kwalifikacji?-ma maturę i zawód w którym pracuje, nie ma szczęścia do szefów?-ma, dobrego, który go szanuje i jest jego przyjacielem, więc co pozostaje?, rząd nas okrada, to tylko przykład jak nas okradają nasi Polacy.

JackCola

2013-05-26, 09:11
Pejsaty JKM vel Ozjasz Goldberg mówi o normalności :D :D :D :D

le...........k8

2013-05-26, 14:56
Niestety, większość nie jest w stanie zaakceptować co proponuje JKM nie tylko, dlatego ze są przyzwyczajeni do kłamstw i sloganów wyborczych, a nie do konkretów, ale dlatego, że przyzwyczaili się do nowego nieporządku, gdzie obywatela traktuje się, jak bydło na stosunkowo długim łańcuchu, gdzie to pan decyduje czy niewolnik ma prawo brać narkotyki, powinien się szczepić, jak mają być wychowywane jego dzieci, czy mają się uczyć w szkołach religii, gdzie to rządzący decydują, na co najlepiej spożytkować pieniądze przecież ludziom wmawia się, że są takimi kretynami, że jak państwo nie pomoże to człowiek się nie ubezpieczy, odłoży na emeryturę, zostanie bez zasiłku albo się zaćpa i na pewno zginie.
ludzie przyzwyczajeni do tego pasożytniczego systemu nie wyobrażają innej drogi.
Dziś program NP jest wstanie zaakceptować i zrozumieć ok.15% wyborców, gdzie spośród tych 15% są ludzie niegłosujący inteligentni, ale nie zdających sobie sprawy, że istnieje alternatywa dla tej bandy złodziei.
Szykuje nam się na przyszłość kryzys ekonomiczny z prawdziwego zdarzenia, więc te osoby, które w swojej głupocie i ignorancji naśmiewają się zrozumieją, że ustrój niewolniczy jest systemem niewydajnym.

vredes

2013-05-26, 15:28
wampirek gada co ludzie chcą słyszeć....kretyn

Imie_jego_44

2013-05-26, 17:11
Według mnie jedyną partą która dba o wartości narodowe jest PiS.
Pana Jarosława regularnie można zobaczyć w kościele, na strajkach związkowych czy pochodach i różnych rocznicach, gdzie jest wtedy Ozajasz?
Poza tym niestety on jako żyd i nie katolik nie może być szczery w swoich staraniach o Polskę.

rurkowiec

2013-05-26, 17:49
Po pierwsze primo żaden żyd czy żaden ozjasz, już nie raz tłumaczył tę sprawę. Jak chcesz to ci mogę podesłać filmik na pw.
Po drugie primo tak twój pis dba o ojczyznę i jej dobro, a przypomnę ci świeżą sprawę która przychodzi mi pierwsza na myśl, za czyich rządów zaprzepaszczono przyszłość stoczni gdańskiej? Tak zgadłeś za rządów pis-u. Wówczas rządził tam niejaki Jaworski, prominentny działacz pis-u który sprzedał stocznie ukraińcom a dziś oni zwalniają 5000 osób na zbity ryj. Zapoznaj się z tematem jak cię to interesuje :roll: http://nadblog-wszystkich-blogow.blog.onet.pl/2010/08/20/polityczni-eu-jak-pis-zaprzepascil-przyszlosc-stoczni/. Więc kolego więcej faktów a mniej Jarka w Kościele lub z pochodnią na ulicy w tvnie.

gruta1

2013-05-26, 19:01
Bić lewackie k***y :mrgreen:

brotherbjorn

2013-05-26, 22:13
Ta?A Traktat Lizboński kto podpisał?
Wielki "obrońca" suwerenności Polski.

Ork.Fajny

2013-05-27, 09:32
Imie_jego_44 napisał/a:

Według mnie jedyną partą która dba o wartości narodowe jest PiS.


Kiedy Kaczi podpisywał traktat Lizboński pokazał szczyt nacjonalizmu, no nie?

Imie_jego_44 napisał/a:

Pana Jarosława regularnie można zobaczyć w kościele, na strajkach związkowych czy pochodach i różnych rocznicach, gdzie jest wtedy Ozajasz?


Prócz strajków to jest w sumie wszędzie. Tam tylko się nie wpie**ala przed ekran robić pijar. Krul pojechał w trakcie wyborów na pogrzeb osoby, pani Taczer, której tak na prawdę osobiście za dobrze nie znał a pijar sobie zrobił przypadkiem w odległym kraju gdy wyłapała go tylko jakaś filipińska stacja...

Imie_jego_44 napisał/a:

Poza tym niestety on jako żyd i nie katolik nie może być szczery w swoich staraniach o Polskę.


Serio...? Zajrzyj do Dokumentów... Masz tam przykład żyda który broni Polskości i naszego honoru...