18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To ma być kurwa plan?

mi...........80 • 2015-12-10, 09:18
Podobno córeczka Marka Zuckerberga już zaczęła mówić...





Jak donoszą media, pierwsze jej słowa brzmiały "Chyba cię k***a poj***ło!", jak tylko usłyszała o planach ojca.

cholonek

2015-12-10, 09:42
Pierwsze jej słowa brzmiały: "A yle my na tem zarobimy, tate?"

ypierdalaj

2015-12-10, 10:22
Gowno prawda. Ona powiedziała Like it gdy posmakowała jego zucker berga

jinrey

2015-12-10, 14:17
A jakie ma plany?

mi...........80

2015-12-10, 14:22
Wpisz imię z kawału w przeglądarkę to się dowiesz.

leon0xxx

2015-12-10, 15:35
ch*ja mnie to boli, na moje to jego córeczka może już teraz hapać dzidy ciapków, to tylko sraibook i nic więcej choć dla niektórych pojebów to całe życie i muszą się tym dzielić na sadolu.

P.S
A ja się k***a dziwiłem czemu wszędzie jakieś asfaltoskóre ludki powstawiali na YT i FB :D

Policeman

2015-12-10, 15:42
Pierwsze słowa to Aj Waj

freaky

2015-12-10, 15:52
Służę pomocą: Mark Zukerberg wystosował do córki pie**olenie w formie listu, która dodajmy jeszcze dobrze nie widzi, nie rozumie, sra pod siebie i co za tym idzie nie jest w stanie rozliczyć ojca z obietnic.

Zrobimy wszystko, żeby tak się stało nie tylko dlatego, że cię kochamy, ale że mamy moralny obowiązek wobec wszystkich dzieci kolejnych pokoleń.

Kiedy uświadomimy sobie, że twoje pokolenie i pokolenie twoich dzieci może nie cierpieć z powodu chorób, wszyscy mamy obowiązek inwestować w przyszłość, żeby uczynić to realnym. Twoja matka i ja zamierzamy to zrobić - brzmi dalsza część przesłania.

Dzisiaj twoja matka i ja zobowiązujemy się poświęcić życie, żeby choć w niewielkim stopniu pomóc w rozwiązaniu tych problemów (...). Ofiarujemy 99 proc. akcji Facebooka - na dzień dzisiejszy ok. 45 miliardów dolarów - żeby w czasie naszego życia wypełnić tę misję. Wiemy, że to niewiele w porównaniu z talentem i możliwościami tych, którzy już są w to zaangażowani. Chcemy jednak zrobić, co w naszej mocy, pracując u boku innych.

GO...........ED

2015-12-10, 19:51
a kto to zuckerberg ?

zakart

2015-12-10, 20:00
A taki Steve Jobs ch*j komukolwiek dał za życia i ch*ja już nawet teraz od 2011 roku nie ma. Mam w dupie kto na co wydaje kasę, byleby to nie były moje pieniądze. Jakbym srał dolarami jak Zuckerberg , to też bym się podzielił, bo k***a ze 100 pokoleń i tak ustawiłbym do końca życia. Ile można w końcu żreć i w ilu willach mieszkać i ile gadżetów kupować? A tak przynajmniej ktoś o nim kiedyś powie coś dobrego, bo Facebook to ch*jnia jednak wielka jest.

Ciasny

2015-12-10, 23:09
Dostaniemy z facebooka po 500 na dziecko.

Ka...........az

2015-12-10, 23:24
No tak przekazał 99% akcji fundacji... która należy do jej żony. Tylko debil nie wyczuje podstępu w unikaniu płacenia podatków. W sumie mało mnie to obchodzi, bo to nie moje pieniądze i dla mnie to żadna różnica. Cieszę się tylko z tego, że część pieniędzy i tak trafi dla podopiecznych fundacji, a w przypadku takiej ilości akcji nawet 1% z tego to ogromna suma.

PA...........SM

2015-12-11, 00:35
j***ć żydostwo plugawe i tyle w temacie !!!

solembum

2015-12-11, 01:09
GODDAMNED napisał/a:

a kto to zuckerberg ?



Masz k***a google.com pedale, to sobie poszukaj.

GO...........ED

2015-12-11, 15:08
up. patrzcie debil :facepalm: (pedał to go pewnie w dupe j***ł i teraz ma żal)