18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To koniec

~Sunday • 2019-10-17, 11:20
Żegnajciu :emo:

krasnal_hałabała

2019-10-17, 19:56
Wiewór napisał/a:

@up dziękuję. Nie jestem godzien takiego wyróżnienia ale obiecuję, że będę nosił ten order z dumą i powagą na jaką zasługuje.
Poza tymi chwilami gdy się napie**olę i na przykład go obrzygam czy wpadnie mi do kibla ale przecież zawsze go można umyć.



Jak wpadnie ci do kibla to wyjeb, wiem co mówię, nie chcesz mieć bakterii kałowych w ryju.

edmund

2019-10-17, 23:51
TB303 napisał/a:

Dopóty rybki łapią przynętę
I nie, nie popieram tego - wręcz przeciwnie. Brzydzę się polityką.



wyluzuj, dzisiaj nawet ja mu piwo dałem,
niech ma swoją chwilkę

Wiewór

2019-10-18, 07:39
Wacław.Milczek napisał/a:

Aż się zaciekawiłem, jak jest dla ciebie jedyna słuszna partia/ideologia w tym kraju. Tak na pierwszy rzut oka wyglądasz na zwolennika biedronka



Nie ma jedynej słusznej partii. Nie jestem oszołomem z klapkami na oczach. Obserwuję każdą partią i śledzę jej poczynania. W zależności od tego jak się zachowują i co prezentują staję się ich zwolennikiem. Nie jestem stały w uczuciach politycznych więc szybko mogę zmienić zdanie jak coś odpie**olą. Żeby nie być gołosłowny lata temu przy pierwszej kadencji PiS głosowałem właśnie na nich. Dopiero w trakcie ich kadencji zorientowałem co ja Polsce uczyniłem i z kim mamy do czynienia.
Biedronka ceniłem za to, że wyj***ł ze Słupskiego chlewa więcej gówna niż ze stajni Augiasza.
Niestety zorientowałem, że to jednak pajac jak po wyborach do parlamentu EU wyszedł na scenę i skakał jak poj***ne dziecko ze szkoły specjalnej krzycząc, że są trzecią siłą polityczną w Polsce mając procent głosów na granicy błędu statystycznego.
Przez to idiotyczne zachowanie z polityka lubianego spadł w mojej ocenie do neutralnego.