18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To jest temat do śmiania się z grubasów 2

~Sunday • 2020-06-19, 09:52

Latające świnie :amused:
jedynka

kris1978

2020-06-19, 12:23
o kurła, przez moment myślałem, że jak walnęła o wodę to zamieniła się w gówno

rzeznianumer5

2020-06-19, 12:48
Nie cierpię grubasów. Są odpychający fizycznie a ich problemy z nadwagą wskazują słabość charakteru. Do tego te zj***ne tłumaczenia o grubych kościach i chorobach od których są grubymi świniami tak jakby w Auschirz zamykano samych zdrowych o cieńkich kościach.

Don_Beck

2020-06-19, 13:52
Osoby które nie ćwiczą, a do tego mają nadwagę nie powinny wchodzić na trampoliny. Widziałem raz przypadek jak dziewczyna wybiła się do góry, a spadając nacisk spowodował wypadnięcie dysku.

Zi...........in

2020-06-19, 14:43
rzeznianumer5 napisał/a:

Nie cierpię grubasów. Są odpychający fizycznie a ich problemy z nadwagą wskazują słabość charakteru. Do tego te zj***ne tłumaczenia o grubych kościach i chorobach od których są grubymi świniami tak jakby w Auschirz zamykano samych zdrowych o cieńkich kościach.



Jest wiele powodów bycia grubym i słabość charakteru jest jedną z nich, ale nie jedyną. Mogła np. urodzić dziecko podobne do ciebie i nie może zrzucić wagi po porodzie, albo tyje bo ma problem z tarczycą, trzustką lub sercem. Pamiętaj również że ona może schudnąć a ty już mądrzejszy nie będziesz.

solltys

2020-06-19, 15:09
Zigrin napisał/a:

Jest wiele powodów bycia grubym i słabość charakteru jest jedną z nich, ale nie jedyną. Mogła np. urodzić dziecko podobne do ciebie i nie może zrzucić wagi po porodzie, albo tyje bo ma problem z tarczycą, trzustką lub sercem. Pamiętaj również że ona może schudnąć a ty już mądrzejszy nie będziesz.



Nie może schudnąć po porodzie bo ktoś przystawił jej pistolet do skroni? Tłumaczenie się problemami z tarczycą, trzustką albo sercem to własnie typowa wymówka grubasów, więcej osób zwala swoją otyłość na choroby nich jest chorych na ów choroby na świecie.

garnuszek

2020-06-19, 15:21
jak można sie tak ulać

KillEmAll128

2020-06-19, 15:43
solltys napisał/a:

ów choroby



Weź to popraw bo kłuje w oczy...


Zi...........in

2020-06-19, 15:49
solltys napisał/a:

Nie może schudnąć po porodzie bo ktoś przystawił jej pistolet do skroni? Tłumaczenie się problemami z tarczycą, trzustką albo sercem to własnie typowa wymówka grubasów, więcej osób zwala swoją otyłość na choroby nich jest chorych na ów choroby na świecie.



Zwróciłem uwagę że autor komentarza gówno wie i w dupie był za to pisze że są odpychający i słabi a nie zna powodu tej chorobliwej otyłości. Ciebie też zapraszam do wyjścia z dupy i oglądania gówna a potem poczytania na ten temat więcej bo widzę że wymówki grubych już znasz a to już dobry początek.

Kooondor2000

2020-06-19, 16:44
Ale kolega ma rację. Czy w oświęcimiu nie było kobiet po ciąży ? Tam jakoś po chwili 100% ludzi było szkieletami, czy da się jednak schudnąć ?? Tłumaczenia spasionych grubasów są żenujące

JolkiPolkiPL

2020-06-19, 17:29
Gdzieś w jakimś stanie teraz mają powódź.

rzeznianumer5

2020-06-19, 19:03
Zigrin napisał/a:

Jest wiele powodów bycia grubym i słabość charakteru jest jedną z nich, ale nie jedyną. Mogła np. urodzić dziecko podobne do ciebie i nie może zrzucić wagi po porodzie, albo tyje bo ma problem z tarczycą, trzustką lub sercem. Pamiętaj również że ona może schudnąć a ty już mądrzejszy nie będziesz.



O tym właśnie pisałem zjebie, że w oświęcimskim obozie koncentracyjnym było pełno chorych na serce, trzustkę i raka mózgu jak ty a żaden nie był gruby bo wystarczy nie wpie**alać. Pewnie sam wyglądasz jak buldożer i się wk***iasz. Idż zjedz sobie ze 3 pizze to zadziała mechanizm nagrody tłuściochu.

Zi...........in

2020-06-19, 19:49
rzeznianumer5 napisał/a:

O tym właśnie pisałem zjebie, że w oświęcimskim obozie koncentracyjnym było pełno chorych na serce, trzustkę i raka mózgu jak ty a żaden nie był gruby bo wystarczy nie wpie**alać. Pewnie sam wyglądasz jak buldożer i się wk***iasz. Idż zjedz sobie ze 3 pizze to zadziała mechanizm nagrody tłuściochu.



Coś nie lubisz grubych. Niech zgadnę, gruby wujek ci właził do wanny czy stara jak na ciebie usiadła przypadkiem to tydzień cię nosiła między pośladkami zanim cię znaleźli? I tak na koniec dyskusji to Twoje porównania do Oświęcimia dają mi pewność że gruba z filmiku była jednak mądrzejsza od ciebie.
A teraz pozdrawiam Cię i lecę na pizzę chuderlaczku intelektualny.