18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To. It 1990 r.

Krzysztof • 2011-07-01, 07:30



Cytat:

Mini-serial telewizyjny, ekranizacja bestselleru Stephena Kinga. Maleńkim miasteczkiem wstrząsa seria morderstw dzieci. Z potworem, ukazującym się w postaci cyrkowego klowna (Tim Curry), walczy grupa przyjaciół. W trzydzieści lat później ci sami, już dorośli, ludzie po raz kolejny muszą stawić czoła tajemniczej i okrutnej sile.

Filmweb

Zapewne bardzo wielu sadystów pamięta ten film ze swoich czasów młodzieńczych. Kiedy "To" oglądali przez szparę w drzwiach do pokoju rodziców, czy pożyczali na VHS.
Postać laleczki Chucki, Freddiego Krugera i demonicznego klauna przeżywała swoje odrodzenie gdy chodziłem do 5/6 klasy szkoły podstawowej.
Najstraszniejszy był jednak klaun. (Najbardziej się bałem filmu w którym mordował dzieci zabawkowy klaun, ale nie pamiętam tytułu)
Ten kolorowy nieobliczalny pajac czaił się w mrokach pokoju, wychodził z szafy czy przyglądał się nam przez okno. Brrr.
Twarz tego monstra jest pokazywana na tyle często, że potrafi doskonale wejść w pamięć, wtedy to umysł dziecka potrafi bezproblemowo odtworzyć obraz w dowolnym miejscu.


Koszmar dla dzieci, komedia dla dorosłych, piękna wizja mordowania małych dzieci dla Sadystów.

Gorąco polecam :
Krzysztof

Zapowiedź filmu :


mrrr... rrrr... rrrr...

2011-07-01, 10:16
Krzysztof napisał/a:

\(Najbardziej się bałem filmu w którym mordował dzieci zabawkowy klaun, ale nie pamiętam tytułu)



Laleczka chucky?

Krzysztof

2011-07-01, 10:53
Jak pamiętam to w żadnej z części Laleczka Chucky nie była klaunem.
Przyznam, że wszystkich nie widziałem.