18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To idę ścinać.

~_Yarko_ • 2019-12-12, 18:54

Zakończenie raczej klasyczne.

r061071

2019-12-12, 19:20
i dżesika z bombelkiem debila leci zobaczyć czy dostanie odszkodowanie

shoe5maker

2019-12-12, 22:05
Jak debil ciął tylko z jednej strony. Najpierw należy podciąć od strony planowanego upadku i dopiero wycinać resztę "od tyłu". W trakcie upadania wyłamie się z pniaka i upadnie jednocześnie korona i pień. No ale jak ktoś nigdy przy tym nie robił to boli go dupa.

Takafura

2019-12-12, 23:55
shoe5maker napisał/a:

Jak debil ciął tylko z jednej strony. Najpierw należy podciąć od strony planowanego upadku i dopiero wycinać resztę "od tyłu". W trakcie upadania wyłamie się z pniaka i upadnie jednocześnie korona i pień. No ale jak ktoś nigdy przy tym nie robił to boli go dupa.


Teoretycznie masz rację. W praktyce znajomy arborysta ( z uprawnieniami na wspinaczkę) mówił nigdy, przenigdy nie wlezie na drobinę. Tylko z kosza lub siedząc przypięty na drzewie.


mrfreak16

2019-12-13, 00:40
Staruszek mój tak z piłą podobnie zaliczył przygodę, jak na złość, u teściowej orzecha i jak na złość ostatni pień i miał być fajrant. Na dodatek jedną ręką się trzymał drzewa a w drugiej piła. Pień się nie przeciął, tak jak na filmiku, zrobił wahadło i przyk***ił w drzewo, że spadł. Piła wbita w ziemię 10 centymetrów od głowy a stary leży na plecach w stercie gałęzi. Gdyby nie one chyba trup, tak to tylko w 16 miejscach żebra złamane.

Zadziałał pośpiech i... Głupota, niestety.

sars_80

2019-12-13, 08:13
fizyk, matematyk = logistyk

arekkomp

2019-12-13, 08:28
Mam dylemat:
- z jednej strony co trzeba mieć w głowie, żeby chcąc uciąć jedną gałąź, najpierw poszukać kamerki/telefonu, wykadrować, ustawić i nagrać żeby co ...... wrzucić na neta? Pokazać rodzince?
- z drugiej strony, jakby się tak nie postarał, nie miałbym czego oglądać.
No bo na fejka nie wygląda, fajnie pie**olnął.
Ale cóż, mamy praktycznie lata dwudzieste XXI wieku, czas facebooka, insta, czas pogardy i wilczej zamieci..... zagalopowałem się. ;)

Olencja88

2019-12-13, 11:51
Oni to robią specjalnie? Za każdym razem to nie jest przypadkowe nagranie szwagra tylko pieczołowicie ustawiona kamera.