18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To farciarz jeden

PanPrawicowy • 2013-06-13, 23:51
A więc był pan murzyn, (jeżeli obraziłem czarnoskurych(k***a!znowu to zrobiłem)to bardzo przepraszam afrykańczyków(oops!)za niedogodności) który lubił statki ale jako murzyn miał od urodzenia przej***ne tak więc było i tym razem. Płynie se płynie i nagle statek tonie, ale j***ny myśliciel znalazł bańke powietrza i sobie mieszkał na dnie oceanu przez dwa dni. Znaleźli go bo ktoś zostawił tam 10zł ale przy okazji wyciągnęli murzyna, bo kto będzie pracował dla pana?

Jak widać utyty więc musiał żreć blache ze statku.
Pozdro :samoboj: a i Wasze zdrowie! :wodka:
Ten na dole dziena za przecinki ale jestem zbyt pijany żeby je wkleić w dobre miejsca. Liczą się chęci :mrgreen:

prof. Matolewicz

2013-06-15, 11:12
Chłopak skończył gimnazjum 6 lat temu, ale na pierwszej klasie. Wybiła 18-stka to nie musiał już kolejny raz powtarzać. Teraz całymi dniami siedzi przed kompem u mamusi w domu, chleje piwo i myśli, że jest lepszy od murzyna z Bronxu.

Silnoręki

2013-06-15, 11:23
Dobra tam wyżej zamknąć mordy bo sami nie jesteście lepsi.

papiez

2013-06-15, 12:18
PanPrawicowy napisał/a:

Znaleźli go bo ktoś zostawił tam 10zł ale przy okazji wyciągnęli murzyna, bo kto będzie pracował dla pana?
[...]
Jak widać utyty więc musiał żreć blache ze statku.


ani to sadolskie, ani zabawne. może na kibice.net ktoś spropsuje twoje teksty. może i gimnazjum skończyłeś, ale umysłowo tam sie zatrzymałeś ;) prymityw.

ro...........k5

2013-06-15, 13:34
Cytat:

czarnoskurych


czarno jakich?

Magik1234

2013-06-15, 14:30
Czy autor byl pijany, czy nie, po przeczytaniu tego tylko to mi sie nasuwa na mysl ;)