18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To co sadole lubią najbardziej.

Numernabis • 2013-04-23, 16:41
Czyli upokarzanie pijanych śpiochów :mrgreen:

Laomedont

2013-04-23, 21:45
ciekawe czy było by im do śmiechu gdyby ten 1 udławił się własnymi rzygami

Dżoker

2013-04-23, 21:57
Dokładnie, to zwykłe k***y, a nie koledzy. I ni w ch*j nie śmieszne. a ty pajacu o nicku numerueahfbuysebfashuifbabis nie będziesz mówił kto prawdziwym sadolem jest!

bartek6166

2013-04-23, 22:02
@Numernabis, jeżeli robisz tak swoim naj***nym znajomym to jesteś k***ą i powinni Cię j***ć w dupe. Tyle w temacie :hitler:

Numernabis

2013-04-23, 22:07
@up
Przeczytaj pierwszy komentarz kretynie.

Pozdrawiam Ciebie i Twoją ułomność.

fi...........in

2013-04-23, 22:34
1. Kolega koledze nie odj***łby takiego numeru (chyba, że obecne pokolenie ma inaczej).
2. Jeśli kolega by odj***ł, to by przeprosił, a na pewno nie publikowałby takiego upokarzającego ścierwa w interencie (chyba, że etc .....)
3. Zwykłe k***y nie koledzy (a`propos filmiku).

Nazwijcie mnie szczęśliwym człowiekiem, zdarzało mi się budzić z ryjem popisanym markerem (a i bez tego jest on szpetny) lub w sytuacjach o których opowiadać nie będę, ale jakoś zawsze pozostawało to w gronie osób, które przy tym były (tj. uczestników melanżu).

Reasumując: tępić sk***ysyństwo i poklask dla niego.

plArc

2013-04-23, 22:35
U mnie na imprezie to choćbyś na środku pokoju zasnął to nic Ci nie zrobią. Conajwyżej sie przeniesie impreza. Życze wam takich imprez sadole : )

fun88

2013-04-23, 22:56
kustoszpan napisał/a:

"To co sadole lubią najbardziej.
Czyli upokarzanie pijanych śpiochów"

Chyba nie jestem "sadolem" bo najbardziej lubię dobrze pojeść, napić się piwka(czasami wódeczki) por*chać porządnie i dobrze się wyspać.
Ale co ja tam wiem...



w tym wieku to już chyba porządnie nie por*chasz :amused:

ddss

2013-04-23, 23:15
To jest całkiem poj***ne , gdyby mój znajomy mi coś takiego zrobił jedyne co bydostał to kopa w dupe i pozew

^50Cent^

2013-04-23, 23:34
ch*j nie koledzy

papiez

2013-04-24, 00:06
szkoda trochę Pancho bo to alkoholik, jako jedyny siętak zalewał, że nie mógł ustać, a do tego jeszcze wszystko było kamerowany no i ekipa robiła sobie z niego jaja. dla mnie to przykre

generalissimus

2013-04-24, 00:19
Cytat:

ciekawe czy było by im do śmiechu gdyby ten 1 udławił się własnymi rzygami



Nie, no tyle tekstów od czapy, a tylko jeden głos rozsądku. Piwko!!

halobiba

2013-04-24, 13:47
ludzie, to jest dirty sanchez, oni z tego żyją. to są ludzie, którzy wbijają sobie różne rzeczy w ciało, napie**alają się nawzajem i nie spinają dupy, tylko czekają na najbliższą okazję kiedy będą mogli się odpłacić. i golenie głowy/brwi czy posypywanie mąką to akurat najłagodniejszy 'żarcik' jaki miałam okazje oglądać w ich wydaniu. ;-)

Ozzy Osbourne

2013-04-25, 00:49
kustoszpan napisał/a:

"To co sadole lubią najbardziej.
Czyli upokarzanie pijanych śpiochów"

Chyba nie jestem "sadolem" bo najbardziej lubię dobrze pojeść, napić się piwka(czasami wódeczki) por*chać porządnie i dobrze się wyspać.
Ale co ja tam wiem...



Prawdziwy sadol to baba z ku*asem i po to wchodzimy na tą stronę!