18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To ci mulitkulti...

Halman • 2020-12-08, 13:26

nic tylko czerpać garściami z tej wspaniałej kultury... :amused:

Barnellini

2020-12-08, 13:37
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije :D

Halman

2020-12-08, 13:40
Barnellini napisał/a:

Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije


ooo.. kto to sie odezwał.... :krejzi:

janlew

2020-12-08, 13:44
Halman napisał/a:

nic tylko czerpać garściami z tej wspaniałej kultury...

Czerpanie akurat tego, nie było by takim złym pomysłem, jakby tak popatrzeć na te dzisiejsze co bardziej rozwydrzone p*zdy. W kwestii feminizmu zwykły azjata, murzyn czy muslim, ma lepsze podejście niż my.

dżonyłojlker

2020-12-08, 14:03
janlew napisał/a:

Czerpanie akurat tego, nie było by takim złym pomysłem, jakby tak popatrzeć na te rozwydrzone p*zdy i kurewki z pod pioruna. W kwestii feminizmu zwykły azjata, murzyn czy muslim, ma lepsze podejście niż my.



Sam widzisz, że nie ma z czym walczyć, jest więcej zwyczajów, które można by zapożyczyć: zakaz picia alkoholu, zakaz spożywania śmierdzącego świńskiego mięsa, zrzucanie pedałów z dachów, oblewanie bab kwasem (gdy są nieposłuszne ;-) ), młode żonki.

Payan

2020-12-08, 15:07
Jej się to podoba, śmieje się. :D

kooloo

2020-12-08, 16:35
facet w sam raz dla naszych Julek

borelli

2020-12-08, 17:42
U nas łażą różne obleśne transiole, a u nich mopy.

Presty

2020-12-08, 17:53
Pejczyk ma fachowy :)

Rebeliant

2020-12-08, 18:04
janlew napisał/a:

Czerpanie akurat tego, nie było by takim złym pomysłem, jakby tak popatrzeć na te dzisiejsze co bardziej rozwydrzone p*zdy. W kwestii feminizmu zwykły azjata, murzyn czy muslim, ma lepsze podejście niż my.





Tacy jak ty są tak samo popie**oleni jak j***ni lewacy.

Normalni ludzie sprzeciwiają się przemocy fizycznej jak i psychicznej, nie biją kobiet ani dzieci, mają wyj***ne na cudzą orientację seksualną tak bardzo, że nie chcą nikogo za to karać, byle nie wpie**alać się im "przed ekran". Normalni ludzie są racjonalni i starają się zrozumieć gdzie zaczyna się cudza wolność, aby swoją własną jej komuś nie odebrać.

Jesteś tak samo poj***ny jak Wiewiór i Niezwyciężony, ale w drugą stronę. Jesteście ze swoimi poglądami bardzo blisko końca skali, czyli poza zasięgiem 80-90% populacji, jesteście marginesem, a chcecie całemu światu mówić jak mają żyć.

Silverface

2020-12-08, 18:14
Jak zdradziła (nie za lekko) to jej się należy...

Jak nie, to no cóż, może miał ciężki dzień w kolejce po zasiłek i musi ten stres rozładować.

Ewentualnie wstęp do bara bara.

twentyfree

2020-12-08, 18:34
mój mokry sen o mojej byłej

tigerqaz

2020-12-08, 18:40
Niektórym właśnie przypomina się wiek szkolny i powroty ojca i matki z wywiadówki :D
Tak, mi też się przypomina ten czas.
Teraz wiem, co znaczy szacunek i kultura wobec innych, oraz dobre oceny w szkole :P
Nie jakieś poj***ne bezstresowe wychowanie Sebków i Dżesik.

brylant1412

2020-12-08, 18:50
zamiast stanąć z nim na solo a szanse są wyrównane on technicznie będzie lepszy ale ona w klinczu go ma

Lord_Petr

2020-12-08, 18:52
Jak pasem i nie po mordzie to sie nie liczy... bez piwka tym razem.