18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DzidaZawodnik

2021-04-22, 13:35
CzerstWybut napisał/a:

Taa, masz racje... szczególnie solidarni wobec siebie byli i zorganizowani kiedy niemcy ich wyłapywali na zagłade.
Podpie**olka żeby ochronić włsną dupę szła na codzień.
Kiedy rząd im w kraju nakazuje szczepić się to wszyscy się szczepią, to też podczepiasz pod solidarnosc i organizacje ? Czy to juz jest posłuszeństwo.
pie**olisz o narzekaniu a sam to właśnie przedstawiłeś na sobie.
Widzisz żydku... reszta świata według ciebie też jest niezorganizowana i nie solidarnościowa bo muszą nosić maski, np. wszyscy azjaci powinni sie od twoich żydów uczyć ? Świat jest większy niż ci sie wydaje, na świecie nie ma tylko żydów i polaków, i nie porównuj narodu ktory w cieżkich czasach potrafil byc najlepiej zorganizowanym państwem podziemnym, poucz sie troche historii.



Włąśnie tylko ortodoksyjni zydzi protestują przeciwko szczepieniom tępy gównojadzie. Wyjdź na ulicę i zobacz, że sami niewolnicy są jak nie ze swastyką na ramieniu, to z maską na pysku lub innym symboiem pozłuszeństwa.

ChomikAdrian

2021-04-22, 15:06
Sk***ysyny j***ne, szkoda że Hitler nie wyj***ł ich do cna.

Obcy34

2021-04-22, 15:48
Same mądrale a nikt nie sprawdził, że oni tranzytem w Polsce wylądowali. Pytanie brzmi w jakim kraju tańczyli?

Nie jestem pewien ale z celnego punktu widzenia to oni są nadal w Izraelu.

htp

2021-04-22, 16:14
Autor napisał/a:

htp kluczowe słowo to "wszczęła". W przypadku załączonym na filmie, który udostępniony został dzięki jednemu z pracowników lotniska, żadnego śledztwa nie będzie.



Nie bardzo mnie obchodzi, w każdym z tych przypadków, czy będą jakiekolwiek konsekwencje, czy nie. Chodziło mi bardziej o zjawisko występujące wśród ortodoksyjnych wyznawców - nas zaraza nie rusza, Bóg nas chroni, bo jesteśmy lepsi niż inni. I nie ma znaczenia, czy to nabożny Żyd, czy katolik lub świadek Jehowy.

Obcy34 napisał/a:

Same mądrale a nikt nie sprawdził, że oni tranzytem w Polsce wylądowali. Pytanie brzmi w jakim kraju tańczyli?
Nie jestem pewien ale z celnego punktu widzenia to oni są nadal w Izraelu.



A jak np. lecieli z Niemiec na Ukrainę? :)

kolosasz

2021-04-22, 16:30
Obcy34 napisał/a:

Same mądrale a nikt nie sprawdził, że oni tranzytem w Polsce wylądowali. Pytanie brzmi w jakim kraju tańczyli?
Nie jestem pewien ale z celnego punktu widzenia to oni są nadal w Izraelu.





Cytat:

- Potwierdzam, że nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie - powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik lotniska Piotr Rudzki. Do tej sytuacji doszło 19 kwietnia.

Widoczna na nagraniu grupa miała podróżować przez Polskę tranzytem. Nie przekraczali polskiej granicy.



Źródło cytatu

Rozumiem Izraelczyków - oni też tam mają problem z fundamentalistami. U nas pod tym względem jest gorzej: obecny rząd to egzekutywa
Kościoła Katolickiego a Prokuratura, Policja i siepacze Bąkiewicza to strażnicy ortodoksji

CzerstWybut

2021-04-22, 16:43
DzidaZawodnik napisał/a:

Włąśnie tylko ortodoksyjni zydzi protestują przeciwko szczepieniom tępy gównojadzie. Wyjdź na ulicę i zobacz, że sami niewolnicy są jak nie ze swastyką na ramieniu, to z maską na pysku lub innym symboiem pozłuszeństwa.



Nie da się czytać twojego zaklamanego pie**olenia jak z gazety wyborczej. Jeszcze nigdy k***a w polsce nie spotkalem nikogo ze swastyką, czy to k***a na czole, kurtce czy dupie kretynie. Za takie pie**olenie bzdur powinni cię odesłac spowrotem do izraela lub niemiec propagandowy sprzedawczyku.

Przez tych debili ortodoksyjnych w stanach zaczynaja mieć problemy z odra bo te j***ne dzbany są głównymi nosicielami. Najpierw napie**alają na szczepienia a później pukają do szpitala na ratunek zjeby. Za to powinni ich tam odj***ć.

laser81

2021-04-22, 17:03
hitler ich za mało spalil

St...........sz

2021-04-22, 17:34
Słowo,, Warszawa,, w języku Jidysz znaczy: Usiądź i odpocznij. Ot taka ciekawostka z cyklu Sadol Óczy i Bawi :-P

generał

2021-04-22, 18:48
Hans przeładuj i ognia!!!!!!!

Bukaj1203

2021-04-22, 19:11
Po czym poznać pedałów?
Chodzą tak samo ubrani :)

spoon17

2021-04-22, 19:13
djoshin napisał/a:

odłamkowy ładuj !!!!



gupi czy jaki ? dobry opał chcesz zmarnować ?!

GaryP

2021-04-22, 19:50
Niemców przed wojną też tak wk***iali

St...........on

2021-04-22, 19:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Na szczęście żaden goj się nie odważył. Dopiero by była afera w mediach międzynarodowych, że w Polsce antysemityzm.



Było w mediach dziś ,ale komentarze wyłączone :amused: