18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłumy na spotkaniu z Januszem Korwin-Mikke

bialyjelen2 • 2013-07-20, 09:17
relacja ze spotkania JKM'a z Sanoka


Smutas

2013-07-20, 09:40
Lubię Korwina, ale co ten materiał ma wspólnego z Sadolem?

Nikczemny_Płód

2013-07-20, 09:57
"Ponieważ jestem człowiekiem a nie socjalistą" Łehehehe... k***a :facepalm:

Ta młodociana hołota, oczywiście nie twierdzę, że każdy ale znaczna większość idzie żeby pośmiać się z ciekawych tekstów Korwina, albo też chodzą i go popierają bo chce legalizacji...

Kompletnie przy tym nic nie wynoszą z jego spotkań. Dla nich tekst o dozorcy plantacji to zabawna sprawa, nie pomyślą jednak o co tak na prawdę chodzi.

I tak jest w Polskiej polityce, przyjebie się 1 z 2 do jakiejś partii bo mu "logo" przypasiło i się jej bez namysłu trzyma.

amrashs

2013-07-20, 10:28
was też tak wk***ia głos tego reportera?

MonroeHutchen

2013-07-20, 10:37
wakacje są, gimnazjaliści wolne mają, to mogą przychodzić

Crem0wy

2013-07-20, 13:40
Panowie. Ci gimnazjaliści to mają jeszcze tylko parę lat i sami mogą iść głosować. Lepiej żeby już teraz słuchali wykładów ludzi jak Korwin, Michalkiewicz, Winnicki czy Kowalski a potem przebili się przez gimbazę, a część przez licbazę, wiedząc, nawet w humorystycznym wydaniu, że są atakowani kłamliwą propagandą dotyczącą piękna socjalizmu i tego że się udał.

kroplowa

2013-07-20, 14:13
kLinek_Analny napisał/a:

"Ponieważ jestem człowiekiem a nie socjalistą" Łehehehe... k***a :facepalm:

Ta młodociana hołota, oczywiście nie twierdzę, że każdy ale znaczna większość idzie żeby pośmiać się z ciekawych tekstów Korwina, albo też chodzą i go popierają bo chce legalizacji...

Kompletnie przy tym nic nie wynoszą z jego spotkań. Dla nich tekst o dozorcy plantacji to zabawna sprawa, nie pomyślą jednak o co tak na prawdę chodzi.

I tak jest w Polskiej polityce, przyjebie się 1 z 2 do jakiejś partii bo mu "logo" przypasiło i się jej bez namysłu trzyma.



Nie mierz innych swoją miarą. Ty pewnie jesteś przedstawicielem licznej grupy socjalistów, którzy wiedzą wszystko lepiej od innych.

Za legalizacją, pewnie chodzi Ci o zielsko, to jest Palikot. Natomiast JKM jest za DEKRYMINALIZACJĄ. Różnica polega na tym, że u JKM'a to nie urzędnik ma decydować co wolno, a co nie.

Skoro już mowa o logu, to te Nowej Prawicy oznacza Feniksa, symbolizującego powrót do normalności tj. kontrrewolucję.

PS:Socjaliście to pasożyty, jak cyganie.

PS2: Mnie w Korwinie najbardziej denerwuje ta pewność, że będzie miał bardzo dobry wynik. To może odstraszać potencjalnego wyborcę. "Skoro taki pewny dobrego wyniku to mojego głosu nie będzie potrzebował". Później są wyniki wyborów jak np. w Rybniku i głupio się robi, bo miało być przecież zwycięstwo!

Nikczemny_Płód

2013-07-20, 18:28
kroplowa napisał/a:



Nie mierz innych swoją miarą. Ty pewnie jesteś przedstawicielem licznej grupy socjalistów, którzy wiedzą wszystko lepiej od innych.

Za legalizacją, pewnie chodzi Ci o zielsko, to jest Palikot. Natomiast JKM jest za DEKRYMINALIZACJĄ. Różnica polega na tym, że u JKM'a to nie urzędnik ma decydować co wolno, a co nie.

Skoro już mowa o logu, to te Nowej Prawicy oznacza Feniksa, symbolizującego powrót do normalności tj. kontrrewolucję.

PS:Socjaliście to pasożyty, jak cyganie.

!




A ty jesteś k***ą. Taka sama obraza jak nazywanie mnie socjalistą.

I nie dość, że k***a to idiota, logo wstawione jest w cudzysłów, zobacz co to oznacza, może więcej zrozumiesz z mojego posta i tego fragmentu.

watch?v=MfcB4O1BObs
+
http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/korwinmikke_i_palikot_za_legalizacja_marihuany/54958

Łap DEKRYMINALIZACJO wypowiedź o zielsku. W 0:32 masz nawet fragment o sobie ;)

Znaczenie loga KNP ma zaś o wiele szerszy zakres.

kroplowa

2013-07-20, 20:35
Plujesz jadem jak lewica :) Przynajmniej dobrze wiesz, że socjalista to obraza. Plus dla Ciebie.

Co do tej dekryminalizacji, nie mogę znaleźć fragmentu debaty w którym mówi, że w przeciwieństwie do Palikota to on nie chce legalizacji, a tego, żeby jakiś urzędnik nie decydował o tym co może, a co nie. Czyli zdjęcie zakazu, a nie pozwolenie brać narkotyki. Zadowól się jednak wpisem z bloga http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/_sadzic_palic_zalegalizowac_/1232

Mam wrażenie, że nie wiedziałeś co to znaczy dekryminalizacja i obrzuciłeś błotem zanim sprawdziłeś ehh..

Nikczemny_Płód

2013-07-21, 16:43
Pluje jadem jak każdy obrażony, mnie od socjali i lewactwa wyzywać nikt nie będzie, gorzej k***ą być, bo k***a innym zła nie wyrządza.

Nie wiedzieć co znaczy słowo jakieś to mogę jak ono obce albo nie nasze jest, dekryminalizacja sama w sobie znaczenie swe okazuje.

Z bloga nie wynika, że i nią chodzi, bo samo słowo legalizacja go boli, jego wydźwięk pejoratywny jest w kontekście bycia człowiekiem wolnym i rozumną istotą.