18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tim, ja też potrafię zdradzać

100Burned • 2018-03-07, 13:51


Zaj***ne widać skąd. Co sądzicie o takiej formie zemsty?

r061071

2018-03-07, 14:48
jak dla mnie to psia sperma sasiadka ma jamnika i taka popaprana wychodzi rano z domu po karme dla zwierzat

freaky

2018-03-07, 14:55
r061071 napisał/a:

jak dla mnie to psia sperma sasiadka ma jamnika i taka popaprana wychodzi rano z domu po karme dla zwierzat


To masz taki level, że nawet rasę psa rozpoznajesz na podstawie spermy?

~Angel

2018-03-07, 15:17
:roll:

wypiję z przyjemnością tylko twarz umyję :krejzi:

100Burned

2018-03-07, 15:20
Angel napisał/a:

:roll:

wypiję z przyjemnością tylko twarz umyję :krejzi:



Dystans do siebie level Master :D



TB303 Ty niedobry, Ty! :amused:

dashadow

2018-03-07, 16:22
nowynick napisał/a:

poza tym to mydło albo woda z mąką chyba że zrobiła mały gangbang



to, że ci ledwo kapie, to nie znaczy że innym też

dmnunited

2018-03-07, 18:42
szczerze? ch*j mnie to obchodzi

edek.bajzel

2018-03-07, 19:02
pedałowi dam piwo gdy powie że jest ciota

Człowiek Drzewo

2018-03-07, 19:36
@100Burned

Nie skupiam się na wszystkich Twoich postach, ale moja natura sprawia, że temat seksu powoduje u mnie uszy jak u fenka i muszę powiedzieć, że cieszę się, że całkiem aktywnie działasz na sadolu. Dzięki temu już nieraz nie musiałem skrobać esejów. Niemal identyczne podejście do tych spraw, a dodatkowo piszesz może nie tak szczegółowo, ale za to treściwie. Zresztą na sadolu zbytnia wylewność nie jest mile widziana, bo co drugi nawet nie zaczyna czytać postów dłuższych niż kilka zdań, a kolejna lwia część nawet jeśli przeczyta, to nie zrozumie sensu. Zresztą to główny mankament tego świata, sadol jest tylko jego odzwierciedleniem w miniaturowej skali.

k***a jak zawsze i tak się w końcu mniej lub bardziej rozpiszę. Dodam tylko, że jak gdziekolwiek zacznie się gównoburza świętojebliwych, cnotliwych, tych którzy się gorszą, bo nigdy muszelki nawet stuleją nie dotknęli i dewiantów, fetyszystów i normalnych aktywnych seksualnie z drugiej strony, to pisz na PW. Pośmiejemy się z nich razem, dodam swoje 3 grosze dla większej hecy i przy okazji przypomną mi się niektóre zacne akcje ;) .


EDIT
Posłodziłem Ci, ale nie licz na laskę. Raczej nie biorę niczego w takich ilościach. Co innego jeśli ktoś się wypnie. Czasem w pewnym momencie obraz jest tak rozmyty, że owłosione dupsko wydaje się gładkie ale ciemniejszej karnacji. cwe*, ale nie daj się przecwe*ić. :amused:

lordindycznik

2018-03-07, 19:41
Mało która kobieta lubi spust na twarz z racji tego że często strzela się na włosy, a to czeka je mycie głowy od nowa itp. Po za tym lalki lubią jak się na nie tryska. Ja do tej pory wspominam taką jedną moją psiapsiółę, próbowaliśmy stworzyć parę, ale nie wyszło, za to seks, ja pie**ole chyba najlepszy w moim życiu, a jak ją poznałem nie spodziewałbym się ze z niej taka wariatka :)

Wielu z was nie szanuje swoic kobiet, kochanek, koleżanek, a potem dziwicie się że macie nudne życie erotyczne, kobiety boją się mówić o tym co lubią czego pragną bo zaraz bedą uznane za szmaty k***iska itp.

Człowiek Drzewo

2018-03-07, 19:44
@lordindyczek
Akurat zauważyłem. Na Ciebie też zaczynam zwracać większą uwagę. Bo najważniejsze w życiu to seks i i postęp.

tranzystor

2018-03-07, 19:59
100Burned napisał/a:

Dystans do siebie level Master



TB303 Ty niedobry, Ty!



Jak już spinanie dupy Ci nie wychodzi, to próbujesz z wazeliną polecieć?

Mors_Nigra

2018-03-07, 22:53
@100Burned ty jesteś jakiś opóźniony? Twierdzisz, że k***a przegrywa i piszesz "2:0 dla niej". Skoro, 2:0 dla niej, znaczy, ona ma 2 jej przeciwnik 0. Ogarnij się.

foxwhitee

2018-03-07, 23:09
- Piszę do Ciebie z łóżka z nim
- domyślam się