18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tico pod Prąd na DTŚ

mateusz.opc • 2014-06-19, 15:13
Dosyc świeży temat, szukałem ale nie widziałem, 84 letni dziadek postanowił urozmaicić sobie życie na emeryturce :lodowka:

mk61

2014-06-22, 19:17
Sonal napisał/a:

Niekiedy i dla B trzeba robić badania gdy poprzednio lekarz zdiagnozował kłopoty ze zdrowiem mogące mieć wpływ na prowadzenie samochodu.


Już się nie czaruj. Indywidualne ograniczenia (wada wzroku, słuchu, serca, cukrzyca, padaczka) zawsze były. Mówiłeś o ogóle i dałeś dupy, bo nie wiedziałeś, o czym mówisz.
MudPie napisał/a:

Przecież już od półtorej roku są na maksymalnie 15 lat, a potym okresie trzeba robić badania i nowy dokument. I do tyczy to wszystkich, nawet tych którzy mają bezterminowe od dnia kiedy to wprowadzono licznik im bije.


Bullshit. Poczytaj ustawę, o której mówisz. W niej jest podane, że tylko kierowcy C, D (CE, DE) mają zrobić badania (ogólne i psychologiczne). Inna sprawa, że obecnie lekarz wypisze Ci papiery tylko na 15 lat. Więc jeśli ktoś zrobił badania przed zmianą przepisów i ma bezterminowe, to ma bezterminowe i ma to w dupie.

MudPie

2014-07-06, 13:45
mk61 napisał/a:


Już się nie czaruj. Indywidualne ograniczenia (wada wzroku, słuchu, serca, cukrzyca, padaczka) zawsze były. Mówiłeś o ogóle i dałeś dupy, bo nie wiedziałeś, o czym mówisz.

Bullshit. Poczytaj ustawę, o której mówisz. W niej jest podane, że tylko kierowcy C, D (CE, DE) mają zrobić badania (ogólne i psychologiczne). Inna sprawa, że obecnie lekarz wypisze Ci papiery tylko na 15 lat. Więc jeśli ktoś zrobił badania przed zmianą przepisów i ma bezterminowe, to ma bezterminowe i ma to w dupie.


Nie ma bezterminowanego, to Ty sobie poczytaj.

mk61

2014-07-20, 15:38
MudPie napisał/a:


Nie ma bezterminowanego, to Ty sobie poczytaj.


Przepis, or it didn't happen.
Mam obok siebie kwity z badań jeszcze na starych przepisach i jak ch*j jest tam bezterminowa ich ważność. Ale może wiesz lepiej...