18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Thug life

Bober • 2016-03-30, 18:50
Pełna Kulturka ;-)

thewhitestar

2016-03-30, 20:52
Ej, chce zobaczyć reakcję tej kobitki, która już uwagę o okularach cedziła przez zęby z typowo wrednym spojrzeniem.

~Velture

2016-03-30, 21:09
krzyks napisał/a:



Oświeć nas zatem, co powiedziała? Ja przeczytałem 3 razy i usłyszałem (po wsłuchaniu się) three times. Jeśli usłyszałeś coś innego - to śmiało.... pisz. Jak nie.... to sam nie pie**ol. Pomijam już to, że skoro są napisy, to mogę mieć wyłączone głośniki i nie słuchać.... Czepiasz się więc dla zasady... :idzwch*j:


"So let's see... 40 times.... "
Na polskie - zobaczmy... 40 razy...

Głuchy jesteś ,że tego nie słyszysz?

pkh napisał/a:

yyyyyyyy, 45 *3 to raczej 135 a nie 180 ?


Szkoda ,że rok ma 12 miesięcy (3*4) a nie 9 (3*3) tak jak napisałeś.

Chciałeś błysnąć a wyszedłeś na debila.

krzyks

2016-03-30, 21:14
Velture napisał/a:


"So let's see... 40 times.... "
Na polskie - zobaczmy... 40 razy...

Głuchy jesteś ,że tego nie słyszysz?
pkh napisał/a:

yyyyyyyy, 45 *3 to raczej 135 a nie 180 ?


Szkoda ,że rok ma 12 miesięcy (3*4) a nie 9 (3*3) tak jak napisałeś.

Chciałeś błysnąć a wyszedłeś na debila.



A TY ślepy?? k***a, pisałem wyraźnie. Nie każdy słucha, nie każdy ma włączone głośniki, nie każdy może je pogłośnić, nie każdemu się k***a chce wnikać. Tak samo czepiasz się tego drugiego. Skąd wiesz, czy słuchał, czy czytał - jeśli czytał, to słowa mogły być interpretowane jako wypowiedziane przez faceta.
A jeśli będzie film tłumaczony z języka, którego nie znasz, albo bez dźwięku... to jak się zachowasz? Skomentujesz opis... a tu się znajdzie ktoś, kto czyta ruchu ust mimo, iż jest to jakiś dialekt chiński... :idzwch*j:

Sam z siebie zrobiłeś debila....

ianmoone

2016-03-30, 21:35
thewhitestar napisał/a:

Ej, chce zobaczyć reakcję tej kobitki, która już uwagę o okularach cedziła przez zęby z typowo wrednym spojrzeniem.



https://www.youtube.com/watch?v=igjUSX5o-f0&t=42m32s

here u go.


była lekko zdziwiona, ale drugi koleś od razu rzucił żarcikiem żeby rozładować sytuację - powiedział że on używa swojego ch*ja jak liczydła z krążkami/kuleczkami i przesuwa je tam i z powrotem, prawie się popłakała ze śmiechu :)

klimexo

2016-03-30, 21:58
donkapusta napisał/a:

Jeżeli 45$ co trzy miechy to znaczy, że są 4 opłaty w roku.
45$ x 4 = 180$



Właśnie sęk w tym, żeby wcinając ciemnotę i jeszcze zebrać za to chwały ;-)

BigMrBlack

2016-03-30, 23:12
I ta morda nieskalana myślą gdy laska stara się liczyć w głowie.

slawek361

2016-03-30, 23:40
k***a. Ale przynajmniej ma mordkę fajna. j***łbym :krejzi:

Aravorn

2016-03-31, 00:04
Velture napisał/a:

k***a >2x drożej niż polskie ps+ płacą?
Coś mi się nie chce wierzyć. U nas 78zł za 3mc a tam 45 dolarów?

Co do filmiku fajnie pocisnął cipie ;)



Nie ma w tym nic dziwnego ;) elastyczne dostosowanie do danego rynku czyli kraju i do tego, na ile sobie mogą pozwolić. Sam wejdź i sprawdź. Inny przykład: spotify. Pamiętam jak kiedyś patrzyłem abonament miesięczny u nas to ~20 zł, w Szwecji za ten sam okres abonamentowy zapłaciłbyś w przeliczeniu na złotówki ponad 45 zł.

Przed chwilą sam sprawdziłem. 19,99 zł w Polsce, 99 koron szwedzkich w Szwecji -> 45,86 zł po kursie średnim.

Tylko taka uwaga, nie dla wszystkich usług będziesz to w stanie sprawdzić, bo często kwotę określa się na zasadzie geolokalizacji jak tam do danego państwa / rejonu jest określone no i potem przeliczane po kursie średnim w wybranej walucie, ale na wspomnianym spotify wystarczy zmiana języka / państwa przez wybór z listy

mvteusz

2016-03-31, 00:08
genialne!

katija

2016-03-31, 01:34
krzyks, zesrałeś się już i tak się drzesz, żeby ktoś cię podtarł?

Pyro25

2016-03-31, 17:50
Rooster Teeth na sadolu :-D Gus rozj***ł

No spodziewałem się że doczekam się tematu z nimi, masz piwko