18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The show must go on...

Halman • 2022-09-06, 09:30

ta co śpiewa nie takie rzeczy już widziała... :-D

Wstalodziany

2022-09-06, 19:06
Halman napisał/a:

pozwolę się nie zgodzić...



Teraz dla wszystkich lekcja kultury:

Masz rację Halman. Obejrzałem filmik jeszcze raz i wyraźnie słychać, że w momencie upadku śpiewaczka zafałszowała.
Przepraszam wszystkich za wyrażony publicznie pochopny osąd.

kowboj

2022-09-06, 20:37
z upadkiem lepszy ten występ jest to taka współczesna sztuka nowoczesna :D

opółnocyuciebie

2022-09-06, 22:20
Ja bym tego śpiewem nie nazwał. Co najwyżej darciem mordy...

Halman2

2022-09-06, 22:20
Halman napisał/a:

rozpędź się tylko do 20 km na godzinę i z rozbiegu uderz w ścianę - jak odzyskasz przytomność napisz jak było...



Halman, pipko, miałem na rowerze wypadek przy 40 km/h. Na szczęście miałem dobry sprzęt chroniący i miałem również wiedzę z sadola jak upadać, przy takich prędkościach. Uderzenie mnie zaskoczyło mocno, straciłem na chwilę przytomność, a wstrząs mózgu objawiał się bardzo ciekawie, w postaci rozczłonkowania wizji. Widziałem przez kilkanaście sekund po odzyskaniu świadomości wszystko jakby z odstępami pomiedzy pikselami. Zaraz przyszły zawroty głowy, wymioty i klasyka. Ogólnie, przy 25 wyj***łem się ze 100 razy bez efektów innych niż naciągnięcie mięśnia, bolesne urazy ścięgien. Przy 40 już było grubo grubo bardzo grubo :) I tak, Halmanie, pipo, Rowerkiem zapie**alam szybciej niż ty swoim używanym Fordem Focusem rocznik 2009 :)

raistpol

2022-09-07, 02:06
Wstalodziany napisał/a:

Może i by przerwała śpiewy, gdyby piosenka nie leciała z taśmy



gratuluje tobie i 50 innym zjebom, które nie słyszą jak wokalistka patrząc jak akrobatka dupą wali o podłogę, momentalnie podnosi ton wokalu z zaskoczenia

Wstalodziany

2022-09-07, 12:57
raistpol napisał/a:

gratuluje tobie i 50 innym zjebom, które nie słyszą jak wokalistka patrząc jak akrobatka dupą wali o podłogę, momentalnie podnosi ton wokalu z zaskoczenia



Morda tam i wracać do taśmy.
Śledczy z CSI się znalazł...

raistpol

2022-09-07, 18:14
Wstalodziany napisał/a:

Morda tam i wracać do taśmy.
Śledczy z CSI się znalazł...



nie zauważyłem że już odpisałeś, niestety, tak działa sadol jak się go przegląda z głównej.
Mogło być miło a tak, ch*j ci w dupę stara k***o :krejzi: