18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Perfect man

Cara_Al_Sol • 2017-06-10, 14:32
Jak Myślisz? O kim mowa?
Dla ułatwienia dodam, że wymyślił on sobie kolegę, który każe robić innym incydenty 8-)









J. Angielski wymagany na niskim poziomie.
Pozdrawiam.

TB303

2017-06-10, 14:34
Cara_Al_Sol napisał/a:


J. Angielski wymagany na niskim poziomie.


To i tak za wysoki dla 3/4 użytkowników :amused:

_R...........s_

2017-06-10, 14:37
Odpowiedź będzie pewnie taka sama jak naszych rodzimych wyznawców poj***nych głupot, czyli "dlaczego podajesz tylko fragmenty, powinieneś interpretować całość", "nie rozumiesz bo jesteś lewakiem", "bóg jest potężniejszy, dlatego nie wolno go nam oceniać", "to były inne czasy, a w ogóle to była przenośnia, a nie fakty".


edit:
@t1ger_delta

Allah i mitologia islamska powstały bardzo mocno opierając się o mitologię judeochrześcijańską, więc ciężko oczekiwać żeby ten bożek, był tytanem intelektu, w końcu żydowski bożek też do bystrych nie należy.

t1ger_delta

2017-06-10, 14:39
_RottenFetus_ napisał/a:

Odpowiedź będzie pewnie taka sama jak naszych rodzimych wyznawców poj***nych głupot, czyli "dlaczego podajesz tylko fragmenty, powinieneś interpretować całość", "nie rozumiesz bo jesteś lewakiem", "bóg jest potężniejszy, dlatego nie wolno go nam oceniać", "to były inne czasy, a w ogóle to była przenośnia, a nie fakty".



1. "Allah jest wszechmocny!"
2. "Allah nie widzi jak pijesz alkohol w nocy!"

Może mocny, ale niezbyt spostrzegawczy. Taki gostek z zespołem downa wśród bóstw xD

Cara_Al_Sol

2017-06-10, 14:40
_RottenFetus_, Niech piszą i się błaźnią. Każda religia, która każe zabijać i siać nienawiść wobec innych jest dla mnie odrażająca.

do...........ka

2017-06-10, 15:01
Up, sam widzisz. Dla nich odrażające jest to, że kobieta ma odkryte włosy, a Ty nie całujesz kozy na dobranoc.Wszyscy musimy być tolerancyjni, bo inaczej się pozabijamy :amused:

Proszę, napisz, że nie masz kozy w sypialni.
Albo nie, bo jeszcze ktoś Cię zamorduje za niedostosowywanie się do nowych standardów Europy.

Cara_Al_Sol

2017-06-10, 15:13
dobra.wróżka, Dla wyznawców tej 'religii pokoju' jestem i tak na celowniku, ponieważ piję piwo i zajadam się bekonem ;-)

b0r000

2017-06-10, 15:29
TB303 napisał/a:


To i tak za wysoki dla 3/4 użytkowników :amused:



To dla tych 3/4
"Perfekcyjny człowiek"
*Poślubił sześciolatkę
*Posiada i handluje niewolnikami
*Gwałciciel
*Ściął głowy 600 żydom jednego dnia (niezły wynik podziwiam)
*13 żon, 11 w tym samym czasie
*Torturował i zabijał niewiernych

Edukujcie prawdofobów

siwybis

2017-06-10, 16:01
Ale o tych sześciuset żydów to nie wypada się przypie**alać :)

Maxi96

2017-06-10, 16:10
Polecam historie powstania Islamu(zwłaszcza sam początek)

Mówię wam ubaw po pachy że tyle ludzi uwierzyło w to.




P.S Wiecie czemu każdego roku muzułmanie podróżują do Mekki?

Bo to było pierwsze miejsce do którego ich "przywódca" sp***olił by mu inni nie odcieli łba :ciasteczkowy:

do...........ka

2017-06-10, 16:17
Polecam "Baśnie tysiąca i jednej nocy", gdzie dżiny na usługach Allacha gwałcą dupeczki i sławią życie wieczne :amused:

CoJaTamKurwaWiem

2017-06-10, 18:16
Cara_Al_Sol napisał/a:

Jak Myślisz? O kim mowa?....




k***a....
Jakas podpowiedz...???


Loaloa

2017-06-10, 21:09
polski patryjota, zgadłem?

kevlarx

2017-06-10, 21:13
ostatnio ameby osiągneły poziom B2 – Upper-Intermediate ale chyba już sobie gdzies indziej poszly...

TT4

2017-06-11, 04:18
Loaloa napisał/a:

polski patryjota, zgadłem?



Wygrałeś pobyt w spa... wąchanie odbytu psa.