18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Movie Great Pyramid - Director Fehmi Krasniqi

JohnDeliver • 2020-12-15, 21:43
Witajcie.

Chciałbym podzielić się z wami świetnym (moim zdaniem) materiałem wyjaśniającym sposób powstawania piramid i uzasadnienie dlaczego mniej więcej w tym samym okresie na całym świecie powstawały im podobne zaawansowane budowle o megalitycznych proporcjach oraz o innych ciekawych zagadnieniach powstawania ludzkości.

Bardzo mocno polecam obejrzeć całość. Mi osobiście rozwaliło system .

Materiał w języku Angielskim ale są napisy ;) Miłego seansu !


nwonigers

2020-12-16, 00:36
k***a takie dlugie ze ch*j. moze powiesz chociaz do jakich doszli wnioskow. kosmici czy cywilizacja, ktora zginela.

JohnDeliver

2020-12-16, 00:58
nwonigers napisał/a:

k***a takie dlugie ze ch*j. moze powiesz chociaz do jakich doszli wnioskow. kosmici czy cywilizacja, ktora zginela.



Żadnych kosmitów a cywilizacja która została wymordowana i okradziona z myśli technicznej. Polecam obejrzeć całość dla pełnego zrozumienia :)

nwonigers

2020-12-16, 15:43
JohnDeliver napisał/a:

Żadnych kosmitów a cywilizacja która została wymordowana i okradziona z myśli technicznej. Polecam obejrzeć całość dla pełnego zrozumienia



kurde troche dlugie. jak cywilizacja tak zaawansowana mogla zostac wymordowana przez ludzi, ktorzy dysponowali galeziami;d

Exterminator

2020-12-16, 18:18
Tak samo jak dziś przybysze z Afryki i krajów arabskich, antifa, blm oraz ideologia Lpg+ oraz inne wynalazki rozsadzają cywilizacje Białego człowieka. Identycznie upadło Imperium Rzymskie (zgnilizna od środka) + wędrówki innych ludów.

andrzejrobert75

2020-12-17, 15:35
Moze zjedli niedopieczonego nietoperza i wymarli.