18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Grand Tour

~Velture • 2016-10-30, 14:53
Oficjalny zwiaztun nowego programu Clarksona, Maya i Hammonda.
Czyli ex prowadzących top gear.

Wiem, że połowa sadola się jara tymi 3 pedałami więc łapcie i trzepcie.


Lumpy1

2016-10-30, 21:14
Velture napisał/a:

Wiem, że połowa sadola się jara tymi 3 pedałami więc łapcie i trzepcie.


Nie!
Tylko Ci co mają egzamin na prawo jazdy już za sobą. A Ty idź odrobić lekcje i poczytaj testy na kartę rowerową.

Spikeel

2016-10-30, 21:36
To samo wersja z GTA, komuś się nudziło mocno.

Sonal

2016-10-30, 21:48
Dzisiaj już są marginesem. Wydawało im się, że to oni są programem, a bez BBC zostają pomalutku zapominani.

Kliksiu

2016-10-30, 22:01
Wydaje mi się że jednak to oni byli tym programem, aktualnie h*jnia z patatejem jest ale to tylko moje zdanie :)

maksymilian45

2016-10-31, 02:20
Velture napisał/a:


Idź i sprawdź czy nie masz jakiegoś 747 w lodówce albo kosmitów w szafie.


Czasami lepiej podkulić ogon i zamilczeć niż robić z siebie pajaca którym ewidentnie jesteś.

~Velture

2016-10-31, 02:33
maksymilian45 napisał/a:


Czasami lepiej podkulić ogon i zamilczeć niż robić z siebie pajaca którym ewidentnie jesteś.


Z dwojga złego lepsze robienie z siebie pajaca niż bycie schizolem udowadniającym, że samoloty nie istnieją.

lyrinx

2016-10-31, 03:07
Ciekawe ile mysleli na nazwa programu, a raczej skrotem "GT" - od tylu TG (Top Gear)

maksymilian45

2016-10-31, 03:14
Velture napisał/a:


Z dwojga złego lepsze robienie z siebie pajaca niż bycie schizolem udowadniającym, że samoloty nie istnieją.


Zdajesz sobie sprawę że wmawiasz mi coś co nie ma miejsca?

Dżizas_kurde

2016-10-31, 09:28
KONGOS - Come with me now.

jakby ktoś pytał :)

~Velture

2016-10-31, 10:15
maksymilian45 napisał/a:


Zdajesz sobie sprawę że wmawiasz mi coś co nie ma miejsca?


Uważaj bo sam w to uwierzysz jeszcze.
Kto ze 2tyg temu na sadolu udowadniał, że samolotów nie było w wtc podpierając się filmami schizofreników? No kto udowadniał, że filmy zostały zmanipulowane i zedytowane a samoloty na filmach były tylko efektami specjalnymi nałożonymi przez grafików ze stacji tv?

Idź wstąp do scientologów bo chyba tylko tego ci brakuje aby osiągnąć maksymalny poziom schozofrenika-paranoika.

Aw3s0m3

2016-10-31, 10:34
Velture, wez już zamknij p*zde, każdy wie że sp***oliłeś temat, i opis do niego. Chciałeś zabłysnąć nie wyszło, wiesz gdzie jest wyjście.
To jest sadol, jak masz się obrażać o taki komentarz jak ten maksymiliana to specjalnie dla ciebie jest strona zwana kwejkiem.

~Velture

2016-10-31, 16:40
Aw3s0m3 napisał/a:

Velture, wez już zamknij p*zde, każdy wie że sp***oliłeś temat, i opis do niego. Chciałeś zabłysnąć nie wyszło, wiesz gdzie jest wyjście.
To jest sadol, jak masz się obrażać o taki komentarz jak ten maksymiliana to specjalnie dla ciebie jest strona zwana kwejkiem.


Zieff....
Coś jeszcze panie 94 lata i zero tematów ale za to pie**olący jak nasmarować sobie ch*ja czekoladą i wyr*chać psa?