18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Binding of Isaac

Nargatte • 2014-08-20, 13:21
Gra "The Binding of Isaac" polecana dla każdego sadola. Tematem przewodnim tej produkcji jest chora psychicznie matka próbująca zamordować własne dziecko - imiennego bohatera. Szczegółowe informacje w profesjonalnym komentarzu.
UWAGA Niewymagany angielski

sancho457

2014-08-21, 21:32
Fajna tylko trochę trzeba posiedzieć

Nargatte

2014-08-21, 22:41
:wisielec: W kwestii sprostowania drodzy sadole. Nawet przez łeb by mi nie przyszło wrzucać ten temat dla ludzi którzy nie mieli styczności z tą grą. Jedyne co mnie tak naprawdę zmotywowało ku temu to reakcja społeczeństwa na poruszaną tematykę, a nawet jej brak. Zastanówcie się, czy to nie jest aż dziwne, że do tej pory - 2 lata jak mówił przedmówca - żaden natanek nie prawił kazania o szatańskiej grze pisanej w najgłębszych czeluściach piekieł, przez wiecznie potępionych programistów, a sama gra przedostała się do ziemskiego internetu przez diabelskie łącze internetowe o ip 666.666.666.666. Żadna telewizja nie nadała "rzetelnego" faktu o demoralizującym, niewychowującym, niszczącym i ogólnie złym działaniu gier. Zastanówcie się - to się aż prosi o taką akcję.

Dranger

2014-08-21, 22:56
powiem tak. Pare lat temu kumpel mi przyniósł gre i powiedział, że fajna. rzuciłem okiem, patrze ch*jostwo jakieś, i lezała pare msc. Potem tak sie złozyło ze nie miałem, neta i włączyłem. W tym momencie prawie uwaliłem sesje

thewhitestar

2014-08-21, 23:14
Gra znacznie lepsza niż może się to wydawać z boku. pie**olony odkurzacz.

Hangman108

2014-08-22, 00:49
Nigdy w to nie grałem, ale wygląda jak jakieś gówno sprzed 20-tu lat.

JustArchi

2014-08-22, 02:14
Grałem, i to nie dziś tylko dobre 2 lata temu, nie przypadła mi do gustu. Jak kogoś to "jara", żeby grać w gry dla "hyhy prawdziwych sadoli hyhy" to droga wolna, ale sama gra moim skromnym zdaniem nie oferuje niczego ciekawego, nie jest warta więcej niż dolara i jest MNÓSTWO innych, lepszych tytułów, o których prawdopodobnie nikt nie wie. Nie wiem, chociażby outlast czy taki klasyk jak już wyżej wspomniany manhunt.

INOGIEKSA

2014-08-22, 14:41
pierdu pierdu. wcale nie chodzi o to, że gra dla sadoli. gralem w nią sporo (chyba +50 godzin na steamie) i tak gra jest po prostu dobra. dużo sekretów, nie nudzi się, wszystko generowane losowo. jeżeli ktoś grał w pierwszą Zeldę to na pewno mu to przypadnie do gustu. od siebie - polecam. a sam arhn na pewno tu tego nie wrzucił na sadola, bo po prostu mu to nie potrzebne. :D i do arhna nie ma się co dopie**alać, bo jest inny niż reszta tego youtubowego syfu

pi73rmaster

2014-08-22, 17:21
Niezły zapłon, z dobre 1,5 roku temu 100% wbite. A gierka naprawdę niezła jak na roguelite, tylko niestety wraz z DLC robi się zdecydowanie zbyt łatwo po unlocknięciu OP itemów.

Darinx

2014-08-22, 23:16
No muszę przyznać chyba jedna z niewielu gier które się na sadistica nadają Piwko :)