18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

That's why you use autotune and I don't

kasiasia • 2012-09-08, 23:27
Piosenkarka Demi Lovato podczas X Factora została ładnie podsumowana przez jednego z uczestników.




And who let Britney leave the mental hospital?

St...........ke

2012-09-09, 00:04
Haha dobrze jej pocisnął :D reakcja Simona to potwierdza :P

konrad_n

2012-09-09, 01:11
@up ze gimbaza angielskiego nie zna

kasiasia

2012-09-09, 01:21
Czesiek181 w tytule masz napisane co powiedział, a jak i tu masz problem ze zrozumieniem to polecam tłumacza :facepalm3:

jozinb

2012-09-09, 01:21
http://pl.wikipedia.org/wiki/Auto-tune

swoja droga dobrze powiedzial, te c**y maja talentu tyle co cygan honoru i doszly na taki szczebel jedynie dzieki temu, ze wiedzialy komu rozlozyc nogi, glupie szmaty z ego wyj***nym w kosmos

Czesiek181

2012-09-09, 01:22
konrad_n napisał/a:

@up ze gimbaza angielskiego nie zna

O jaki ty fajny pojechałeś mi,ze jestem gimbusem łap piwko,może podleczy ci trochę kompleksów :)

Black Snake

2012-09-09, 01:31
A ja jestem w drugiej technikum i też nie rozumiem, bo nigdy angola nie miałem -.- mam wrażenie, że słowa 'gimbus' używają tylko 'gimbusy' o.O

al...........10

2012-09-09, 01:37
Ja pie**olę... Jak na was patrzę to mi się przypomina moja babcia, która jest święcie przekonana, że sędzia Anna Maria Wesołowska to są prawdziwe historie. Scenariusz, reżyseria - mówi wam to coś?

St...........ke

2012-09-09, 01:46
alan10 napisał/a:

Ja pie**olę... Jak na was patrzę to mi się przypomina moja babcia, która jest święcie przekonana, że sędzia Anna Maria Wesołowska to są prawdziwe historie. Scenariusz, reżyseria - mówi wam to coś?



Anna Maria Wesołowska i owszem idzie z przygotowanego scenariusza, ale do scenariusza są brane prawdziwe historie z prawdziwymi wyrokami ;)

Zresztą ona sama sędzią była ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Weso%C5%82owska

TwojMatka

2012-09-09, 01:48
Bardzo elegancko podsumował to co się dzieje obecnie na rynku muzycznym. piwko leci.

asdefo

2012-09-09, 02:00
uuu, Brygida Dzida wygląda na konkretnie naćpaną.

inf3kkted

2012-09-09, 02:00
łatwiej i krócej jest wytłumaczyc komus jak nie zna alngielskiego niz zgrywac pro k***a erudyte i jechac od gimbusow(swoja draga to okreslenie juz w ch*j wieje sandalem)

Kwejkii

2012-09-09, 02:00
Facet:Pracowałem na to naprawdę Ciężko
Demi: Duzo ludzi pracuje ciężko na ich marzenia ale nie kazdemu są one pisane
Facet: To dlatego używasz auto-tune a ja nie
Demi: Właściwie...
Britney(Która dostała paniki w tym programie): Chcę wiedzieć kto wpuścił Cię na scenę
Britney: Czuję się nie komfortowo jak gapisz sie na mnie.
Facet: You know i don't need this either i coś dalej powiedział czego nie zrozumiałem więc nie przetłumacze logicznie tego zdania.
Czarny: Cya latter
Facet: Yea cya latter i cos chyba rasistowskiego ale nie jestem pewien bo nie wyraźnie


@Down
Ty tak na poważnie ?

Colossus

2012-09-09, 02:05
@Up, łał to na prawdę świetnie, że znasz angielski. :shock:


Down to ty jesteś 8-)