18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

That's why I'm easy

corpo_kills_me • 2016-02-01, 14:44
I'm easy like Sunday morning! :amused:


Sonal

2016-02-01, 20:18
Jakiego kraju to flaga? Flagę UE rozpoznałem - tej drugiej nie znam.

Sadolini92

2016-02-01, 22:02
Ma ktoś orginał ??

W............R.

2016-02-01, 22:19
@Sadolini92 nie ma czegoś takiego jak orginał.

Kamyk94

2016-02-01, 22:43
Nauczcie się wreszcie że flaga biało-czerwona z godłem na białym polu to FLAGA STATKU NA KTÓRYM ZNAJDUJE SIE PREZYDENT POLSKI. FLAGA PREZYDENTA. Nasza flaga jest biało-czerwona.

YaPa123

2016-02-01, 23:43
@up a jak na statku jest tylko prezes tysiąclecia to też można, czy na to jest inna flaga?

Kaprys

2016-02-02, 00:44
Rozbawia mnie tekst "polaczki". No bo co mogę więcej zrobić? Wk***iać się na debili w rurkach? Nie. Denerwowanie się na coś, na co nie masz wpływu, to wyrządzanie krzywdy samemu sobie. Bo sam sobie trujesz nerwy na kogoś, kto jest debilem i ma wyj***ne, lub nawet nie ma o tym pojęcia. " Lub"... Bardziej pasuje słowo "zwłaszcza". Wracając do tematu. Ja, jak i zapewnie wiele Polaków, jakby doszło co do czego, w miarę moich możliwości usiłowałbym jak najbardziej skutecznie wyeliminować jednostkę życiową nie przystosowaną do naszej kultury. Dlatego tak określam, bo nie tylko ciapasów mam na myśli, ale i żuli pod sklepem, agresywnie zaczepiających o " tylko złotóweczkę". Ja na swój hajs zapie**alam, i mam wyj***ne w żula, cygana, ciapaka, lewaka, pisowca, ch*j wie w kogo. Z postawami roszczeniowymi, bo jestem bogaty, bo co dla mnie złotówka? No właśnie to, że pilnuję każdej. Nigdy nie byłem na zasiłku, od zawsze zapie**alam. I jestem gotów zawsze zaj***ć "luja ogłuszacza" (to określenie mi się zajebiście spodobało, dałem komuś za to piwo w jakimś innym temacie). Także w sentencji należało orzec jak powyżej.

I nie chcę waszych zj***nych wirtualnych piw. Bo k***a, sam sobie kupię, i nie koncernowe. Masakra. Żubr odpadł, żywiec, Lech to już kilka lat temu. Lokalne browary są smaczne. I to zaczynają odwalać lipę. Lista się kurczy, zło.

DużyKutas

2016-02-02, 00:47
Wyobraźcie sobie ile tego syfu już by było w kraju gdyby PO albo petru wygrało. ;D

sniezka500

2016-02-02, 12:35
kochani jesli naprawde wierzycie, że w Polsce bedzie inaczej jak w innych krajach kiedy oni tu przyjada to sie grubo mylicie. zobaczcie co zrobili z tym striptizerem tylko dlatego, ze jednego muslima nawyzywal. Pomyslcie sobie co bedzie jak polacy sie zaczna buntowac.

KlusekPospolity

2016-02-02, 13:14
nowynick napisał/a:

koniec końców Polska wyr*cha Unię :ok:



Wy debile dalej nie rozumiecie, że dzięki unii europejskiej przyjechał do nas kapitał. Gdyby nie unia to żylibyśmy jak Ukraińcy, sprzedając nasz główny towar, cebulę i węgiel który jest tak drogi, że wszystkie państwa wolą kupować z chin, ha! Ale każdy mi powie, że unia kradnie i wykorzystuje Polskę. Ile unia wpompowała w nas pieniędzy? Ile sie w kraju zmieniło? Chyba czas wam przypomnieć jak było 10 lat temu. A to,że mamy jak mamy,że polski rząd zbytnio lizał dupe unii i na zbyt wiele im pozwolił to już wina polityków. PiS prowadzi do tego,że wszyscy inwestorzy zagraniczni sp***olą do Czech,Słowacji, a u nas co zostanie? Jedynie bezrobocie. Na dodatek unia wypnie na nas dupe i zamknie granice. To wtedy będziecie płakały głupie k***y prosząc o wizę żeby sp***olić na zachód.