18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron Bo mnie kuuuurwa stać! [ zbiorczy ]

mccoob • 2010-02-08, 21:16
Szukałem, nie znalazłem, jak było - nie zabijajcie.

Bogactwo kuurwa!


cwaniak82

2010-02-09, 12:08
Co tu się oszukiwać matka pedał ojciec k***a a syn popie**olony genetycznie

Abruel

2010-02-09, 12:42
o kuhwaaa ale sie kuhwaaa dorobiłeś dwie pasty do zębów, dwie szczoteczki, pomarańcze i wygaszacza ekranu wszystko w troche kuhwaaa średnim domu z małymi kiblami kuhhwaaa takie bogactwo to w Polsce już większość z nas miała jak ty na telewizor mówiłeś kaka. Kuhwaaa a ksiązka pewnie kupiona specjalnie do filmiku bo przeczytał na forum dla cymbałów że jest fajna.

Proszę nie ktoś wrzuci zdjęcie jego ryja.

MalowanyCzłowiek

2010-02-09, 15:00
taki "boghaty" a na kamerę to go "kuhwa" nie stać, tylko aparatem kręci pff..

zeta

2010-02-09, 15:14
Niektórych kręcą ładne kobiety, innych szybkie samochody a jego kurewsko podnieca cały karton zapasowych główek od szczoteczek ;-) Zazdroszczę

PinkRose

2010-02-09, 15:15
Niewolnik sam w domu to odpie**ala. Wróci Anglik do domu to będzie znowu spał w piwnicy na materacu.

Abruel

2010-02-09, 15:20
Do pieca z nim...

zeta

2010-02-09, 15:26
amator napisał/a:

taki "boghaty" a na kamerę to go "kuhwa" nie stać, tylko aparatem kręci pff..



Na jednym z filmików prezentuje swoją nową zajebistą kamerę SONY z "takim wichajstrem, którym można regulować wszystko", z GPS-em i samymi zajebistymi funkcjami... bo go k***a stać 8-)

TwojMatka

2010-02-09, 15:55
CIekawe ile słoików zmieści się w tej jego rozj***nej dawaniem dupie?

martynique

2010-02-09, 16:01
nie ma to jak biegać po chacie jakiegoś angola u którego się sprząta i filmować jego szczoteczki:homer:
...swoja droga, czemu jak ktoś nie ma kasy a kiedy trochę jej w końcu nabędzie to tak się tym lansi?
...synu ogarnij sie-.- a wiesz co ja mam w domu? zgrzewkę mleka 3,0% i psa z przemytu:p

nie ma to jak biegać po chacie jakiegoś angola u którego się pracuje i filmować jego szczoteczki :homer:
...ogarnij sie troche :p

daf098

2010-02-09, 17:07
"kuhwa" Taki bogaty a na korektę wady wymowy go nie stać ?

pabl0

2010-02-09, 17:07
I to wlasnie bylo jego zamiarem, zebyscie sie wszyscy bulwersowali i wpieniali jaki to on jest poj***ny, a on sie z Was smieje w tym momencie, ze daliscie sie nabrac naprawde na jedna z najbardziej marnych prowokacji jakie widzialem w necie.

powerade

2010-02-09, 17:14
Moze i go ku*wa stac ale i tak mu musi j*bac z paszczy ze ma tyle szczoteczek past i plynow do plukania ust ....

Matuch90

2010-02-09, 19:21
Coś tam chyba burak kończył w polsce, bo ciaglę swoje umiejętności matematyczne pokazuje.
Na bank zapie**ala na szmacie, albo coś w tym stylu i biega po cudzych domach. Niektóre filmiki nagrywa w obsranym pokoju, który jest chyba jego prawdziwym mieszkaniem, stąd moje podejrzenia. Polecam filmik jak podlicza ile kasy wydał jednego dnia na kosmetyki. Baran taki, że aż śmieszny :)

Qbas

2010-02-09, 20:44
Bpgactwo bogactwem, ale przydałyby mu się lepsze spodnie :)

tg23tm

2010-02-09, 23:00
Wiecie co ja wiem ze pieniądze robią z mózgu szantę dlatego ja staram się ich nie mieć zbyt wiele, ale do k***y nędzy żeby się tak szmacić i poniżać z tego powodu nie rozumiem tego, przecież on nikogo nie obraza, pokazuje jaki jest prosty i jak sam mówi wykształcony, jaki wykształcony człowiek chwali się ze ma w h*j szczoteczek do zębów ja pie**ole k***a.
Sadyści miec kasę ale z klasa i tak odejdziemy biedni...
X