18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron Bo mnie kuuuurwa stać! [ zbiorczy ]

mccoob • 2010-02-08, 21:16
Szukałem, nie znalazłem, jak było - nie zabijajcie.

Bogactwo kuurwa!


czorny88

2013-03-04, 23:28
Ja tego kolesia skierował bym do mianocic

jarekddz

2013-03-04, 23:33
Mało wiecie, chłop ma swój kanał na youtube i ładną ma polewę z tych co myślą, że on to robi na serio ;]

Squbany

2013-03-04, 23:38
to mu nie wyszlo.

mr_9mm

2013-03-04, 23:54
Testoviron... i wszystko jasne!





Kuhwo!

bustafan

2013-03-05, 00:09
Szczym ryj !!!

SrogiSrom

2013-03-05, 00:12
znów ten emigrant :D chwile był śmieszny,ale jak ludzie wkurzyli się na tyle i już nie był anonimowy skończył trollować.

Canibal

2013-03-05, 01:36
Powinni tak robić wszystkim którzy używają pedalskich gwiazdek, oraz piszą kahrwo kuhro czy ch*j wie jak zamiast Polskiej k***Y

Pedobear69

2013-03-05, 04:53
Gimbusy do gimbazy, k***y na autostrady

Paprysbrd

2013-03-24, 22:51
Drodzy sadole mam zaszczyt poinformować was, że król powrócił. W nieco spokojniejszej formie ale jednak :wali:







Nie dość że poprawił mi humor do końca życia to jeszcze zostawił swój numer telefonu 519722318.



Odsyłam was do jego kanału na youtube Klejnot Nilu

golden8426

2013-03-24, 23:12
co to jest za debil ?

Wiesław_Jarząbek

2013-03-24, 23:23
Testoviron to taki żyd z Polski (Torunia?) który wyjechał do USA żyje na normalnym poziomie, miesza Polaków z błotem i wysławia swoich żydowskich przodków. Bluzgał strasznie dopóki go nie namierzyli i nie zaczęli spamować wtedy powiedział, że to wszystko było ... felietonem;x, ukarany nie został. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że w komentarzach na yt ludzie mu przyklaskiwali :<

Myśle że twórczość jednego z sadoli powinna zamknąć jego temat:

hlaalu

2013-03-26, 20:56
testo o polakach i cyganach

Szron

2013-04-05, 16:22
Współczuje wszystkim którzy oklaskują i zajadają się gównem marnej jakości w wykonaniu tego klauna.

Rozumiem że ci co klaszczą nie czują się obrażani, baa nawet czują się lepszymi "Polakami".

Założę się że na ulicy ten wasz "król" ręki by wam nie podał. Jego EGO jest wielkie jak murzyńska pała. Ale co z tego jeżeli w głowie siano.

Nie zdajecie sobie sprawy że on i kilku innych mu podobnych klaunów robi na was kasę. I to plując na was.

watch?v=BB2oTezLmsA - i nie chce mi się wierzyć że ten facet zrobił ten filmik żeby "zaistnieć" czy zarobić kasę, tak jak twierdzą rzeczeni w filmiku "mafiozi"

Piszesz po polsku? - TAK [ gimbusy z dysleksją wy też jesteście Polakami, tylko z dysleksji nie róbcie wymówki -choroby. Bo dysleksja to tylko wasze pie**olone LENISTWO ].
Mówisz po polsku? - TAK
Matka Polka? - TAK
Ojciec Polak? - TAK

Więc jak byś się nie starał ZAWSZE będziesz POLAKIEM!.

A przyzwolenie na opluwanie siebie i waszych bliskich świadczy o was nie najlepiej.
To tak jakby waszej matce napluł w twarz, a wy stoicie patrzycie na to z bananem na ryju i poklaskujecie.

Nawet ten klaun, który tak bardzo stara się nie być Polakiem zawsze nim będzie. No chyba że on tylko mówi po polsku a w papierach ma pochodzenie żydoklexowe. Wtedy mieli byśmy przykład żydwskiej "wspaniałości, wyrozumiałości, tolerancji, empatii i wdzięczności" choćby za ratowanie ich przodków podczas wojny.


Jest takie powiedzenie : "Kto się wróblem urodził kanarkiem nie zdechnie".

Klaszczcie dalej i pompujcie kasę takim patafianom.

matye

2013-08-20, 23:22


Testo śpiewa z głowy, piękny refren.
Ciekawe, czy piosenka, gdzie /matka boska/ zostałoby zamienione na /koza/ a "jezus" na "mahomet" dałaby radę wejść na główną. Raczej ja dostałbym bana :roll:

Sushy

2013-08-20, 23:28
Jeszcze ktoś pamięta tego pojebańca?
Tutaj stary dobry klasyk :P
X