18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test na spostrzegawczość

sixaxis • 2017-11-08, 09:21
- Jakiego koloru jest ten mikrofon?
- ch*jowego :szczerbaty:

wilkoala

2017-11-08, 19:21
Tym bardziej otepialym przydalby sie maly klapsik tym czarnym gwalcicielem w policzek, najlepiej tym świeżutkim dziewczyną.
Niektóre nawet sie oblizywaly.
Boże, chyba zaraz sie zgwalce.

irish

2017-11-08, 20:21
na zachodzie by to podciągneli pod sexual harrasment i gosc dostalby z 3 lata o ile by podchodzzil tylko do bialych

elfis

2017-11-08, 20:24
TB303
pewnie dlatego że często mówisz do mikrofonu z silikonu

krasnal_hałabała

2017-11-08, 20:42
Gość ewidentnie ma problemy z poczuciem własnej wartości (mówię o prowadzącym) pod pretekstem testu spostrzegawczości chodzi po ulicy i podchodzi do ludzi z murzyńską pałą i przykłada ją im do ryja. Oczywiście wielu powie że się przypie**alam ale suponuję że gościu chce w ten sposób ulżyć swoim seksualnym a gwoli ścisłości homoseksualnym fantazjom i kryptopedalstwu, niech pójdzie do jakiegoś klubu oferującego gangbang biseksualny i z lady boyami to może mu przejdzie i przestanie dildosy do mordy ludziom na ulicy przykładać.

No bo zamiast podchodzić do ludzi i pytać się czy chcą z nim się r*chać to przykłada im dildo do mordy i ma nadzieję że się sami domyślą czego od nich chce, w bajce o Nosorożcu Kłamczuchu Jamniki nie wstydziły się pytać o seks wszystkich ludzi w mieście, poszły do centrum i wykrzyczały na cały głos do zebranych zwierząt: "Cześć zwierzęta, r*chajmy się!"

motłoch

2017-11-09, 00:38
@Up az mi sie moja byla przypomniala jak przeczytałem twoj komentarz, bo dawno nie słyszałem takiego pie**olenia

Kubasu

2017-11-09, 14:54
Wszystko ogólnie ok ale denerwuje mnie tylko jedno a mianowicie: "czy jesteś osobą spoSZczegawczą". To rani uszy do ch*ja.

krasnal_hałabała

2017-11-09, 17:45
motłoch napisał/a:

@Up az mi sie moja byla przypomniala jak przeczytałem twoj komentarz, bo dawno nie słyszałem takiego pie**olenia



Teraz też nie słyszałeś geniuszu logiki.

KońLudwik

2017-11-09, 20:16
za ch*ja nie wiem o co chodzi

Pegasi

2017-11-09, 22:39
loala to by ten "czarny mikrofon" wciągnął nosem