18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test na spostrzegawczość

BongMan • 2012-12-26, 22:53
Test na spostrzegawczość i nie tylko z radzieckiego podręcznika dla pionierów.

1. Czy chłopcy są doświadczonymi turystami?
2. Czy umieją prowadzić gospodarstwo domowe?
3. Czy długo będą schnąć ubrania?
4. O ile urośnie jeszcze słonecznik?
5. Czy obóz znajduje się daleko od miasta?
6. W jakim rejonie Związku Radzieckiego rozbito obóz?
7. Czy to aktualny numer gazety? (data: 22 sierpnia)
8. Do jakiego miasta leci samolot?

Odpowiedzi:

1. Raczej nie. Doświadczeni turyści nie rozbiliby namiotu w parowie.
2. Nie. Ryby nie oczyszcza się od głowy, niewygodnie jest także przyszywać guziki tak długą nicią, a gałęzie najlepiej rąbać na pieńku.
3. Nie. Jest dość silny wiatr.
4. W ogóle nie urośnie. Prawdopodobnie jest złamany i tylko wetknięty w ziemię, bo jego główka nie jest zwrócona ku słońcu.
5. Niedaleko, najwyżej 100 km (rosyjskie pojęcie odległości). Antena telewizyjna na dachu byłaby bardziej skomplikowanej konstrukcji, żeby móc odebrać sygnał z większej odległości.
6. Na Ukrainie. Wskazują na to: lepianka, topola biała i wysokie położenie słońca nad horyzontem - jakieś 63 stopnie (poznane po cieniu, którzy rzuca słonecznik).
7. Nie. Biorąc pod uwagę wysokość słońca, można powiedzieć, że akcja ma miejsce w czerwcu, a więc gazeta pochodzi z zeszłego roku.
8. Do żadnego. To samolot do oprysku pól.

konrad_n

2012-12-26, 22:58
odpowiedzi to nawet na max zoomie wygladaja jak stado mrowek

profumo

2012-12-26, 23:03
1. Raczej nie. Doświadczeni turyści nie rozbiliby namiotu w parowie.
2. Nie. Ryby nie oczyszcza się od głowy, niewygodnie jest także przyszywać guziki tak długą nicią, a gałęzie najlepiej rąbać na pieńku.
3. Nie. Jest dość silny wiatr.
4. W ogóle nie urośnie. Prawdopodobnie jest złamany i tylko wetknięty w ziemię, bo jego główka nie jest zwrócona ku słońcu.
5. Niedaleko, najwyżej 100 km (rosyjskie pojęcie odległości). Antena telewizyjna na dachu byłaby bardziej skomplikowanej konstrukcji, żeby móc odebrać sygnał z większej odległości.
6. Na Ukrainie. Wskazują na to: lepianka, topola biała i wysokie położenie słońca nad horyzontem - jakieś 63 stopnie (poznane po cieniu, którzy rzuca słonecznik).
7. Nie. Biorąc pod uwagę wysokość słońca, można powiedzieć, że akcja ma miejsce w czerwcu, a więc gazeta pochodzi z zeszłego roku.
8. Do żadnego. To samolot do oprysku pól.

Sz...........an

2012-12-26, 23:07
Taaa, tak to se możesz. Kopiuj - wklej to i ja potrafię. :)

casimus

2012-12-26, 23:28
Czy autor posta jest rozgarnięty?
Ni ch*ja nie jest rozgarnięty. Jak każda menda wstawiająca te malutkie zasrane literki!
Ja, k***a nie mam co robić tylko zoomu w FF używać, albo co gorsza (jak radzą debile) wrzucać tekst do notatnika. k***a! Jak lubisz zgadywanki, jeden z drugim to podawajcie odp na GG.
Przestańcie błagam z tym j***nym "maczkiem".

Green ninja

2012-12-26, 23:38
Widze że Boguś na JoeMonstera zagląda :>

BongMan

2012-12-26, 23:39
casimus - nie musisz do notatnika. Możesz do okienka, w którym pisze się komentarz.

Muzz

2012-12-26, 23:59
casimus napisał/a:

Przestańcie błagam z tym j***nym "maczkiem".


Nie będziesz mi mówił (pisał) co mam robić!

casimus

2012-12-27, 01:10
BongMan napisał/a:

casimus - nie musisz do notatnika. Możesz do okienka, w którym pisze się komentarz.



No fakt, to zmienia postać rzeczy radykalnie.

:homer:

Naziolek

2012-12-27, 01:17
Niektóre rzeczy są bezsensowne, inne można wytłumaczyć logicznie. To jest albo test na spostrzegawczość, albo na wyobraźnie. Jak dla mnie samolot ma uszkodzony silnik i spada, facet nożem nacina rybę, by wygotować ości, gość wali na ziemi, bo pieniek zajęty, ten z linką pruje sweter, by mieć żyłkę na ryby,"jeśli" rzecz się dzieje na Ukrainie, słonecznik powstał po wybuchu elektrowni w Czarnobylu. To nie antena telewizyjna, tylko w tle słup telefoniczny z gniazdem bocianim. Równie dobrze może być trochę na północ czy południe Ukrainy, z pewnością nie rysował tego jakiś geniusz, by dokładnie wyrysować cień. Gazeta może być rocznikiem statystyczny, więc jest wciąż aktualna

boon3pol

2012-12-27, 02:02
Przestańcie k***a j***na mać pisać tymi małymi literkami!!

lg0r

2012-12-27, 02:38
ale to tak ni z ch*ja ni z ucha. co to k***a jest wgle?

Sin_69

2012-12-27, 05:18
1. Czy chłopcy są doświadczonymi turystami?
2. Czy umieją prowadzić gospodarstwo domowe?
3. Czy długo będą schnąć ubrania?
4. O ile urośnie jeszcze słonecznik?
5. Czy obóz znajduje się daleko od miasta?
6. W jakim rejonie Związku Radzieckiego rozbito obóz?
7. Czy to aktualny numer gazety? (data: 22 sierpnia)
8. Do jakiego miasta leci samolot?

1> Tak. Ale w tym roku zgwałcili i zjedli matkę która umiała prowadzić gosp. domowe i robiła pranie.
2> patrz wyżej
3>wisi mi to. ma być czyste
4>prawie nic bo go zjedzą pod wódę (ZSRR)
5>nie
6>Smoleńsk.
7>stara...mamy 10 kwietnia...
8>do żadnego. zaj***ł o brzoze z trotylem i stara się podnieśc ale za chwilę przypie**oli w beton.


:idzwch*j:

incu

2012-12-27, 06:22
Polej, mozemy o tym porozmawiać!