18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test mocy dmuchawki

sauerps • 2013-06-16, 17:13
Czyli strzał w rękę i jego skutek.


Dla bardziej aktywnych sadoli dodatek w formie instrukcji jak wykonać takie coś (jak twierdzi autor o 'durzej' mocy)


I jako, że sadol bawi i uczy, to trochę info o...
Źródło: wikipedia
Dmuchawka (ang. blowgun) – inaczej świstuła lub pokuna, broń używana w Ameryce Południowej i Środkowej, w Indochinach, Indonezji i w Indiach. Dmuchawkę sporządza się z rury bambusowej lub dwóch równoległych, ręcznie frezowanych wzdłuż krawędzi kawałków drewna, oplecionych tak, aby łącznie stworzyły wydrążony w środku rdzeń. Dmuchawki mają długość od 2 do 4 metrów i silnym dmuchnięciem wystrzeliwuje się z nich małą strzałkę (zwaną również igłą), niekiedy zatrutą kurarą.
Pierwszą historycznie notację o używaniu dmuchawek do polowań na ptaki przekazał rzymski architekt z przełomu I i II wieku n.e. Apollodoros z Damaszku w swym dziele Poliorketika.

marmar

2013-06-16, 20:32
k***a mać, jak można pisać duży przez rz. Obok przycisku "daj piwo" powinien być przycisk "daj wpie**ol".

sauerps

2013-06-16, 20:47
marmar napisał/a:

k***a mać, jak można pisać duży przez rz. Obok przycisku "daj piwo" powinien być przycisk "daj wpie**ol".

niestety nie moge odpowiadać za błędy, które popełnił autor filmiku... w opisie celowo napisałem z błędem aż takich problemów z ortografią nie mam :)

OstrySadol

2013-06-16, 21:06
"Jak zrobić dmuchawę o DURZEJ mocy" nie mam pytań ( ' C ' )

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-16, 21:14
OstrySadol napisał/a:

"Jak zrobić dmuchawę o DURZEJ mocy" nie mam pytań ( ' C ' )



Ja pie**olę płacą Ci coś za nabijanie komentarzy?!
Masz jakieś problemy osobiste i musisz się dowartościować w internecie pokazując jak dobrze znasz język polski?!

k***a mać j***ne gimbusy :facepalm:

maż, teras bedzież mugł sie wyrzyć na mnie bo piże z blendami.

Mentorstajl

2013-06-17, 09:51
Jest tutorial,to teraz każdy będzie się uzbrajał w dmuchawki :amused:

SweeTSataN

2013-06-17, 19:07
piwko za guano apes

BoxxxerMan

2013-06-17, 19:12
w jezusa się bawią sk***isyny