18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tęsknota

Borcejn • 2014-11-06, 20:16
Kibel z "półką" to kretyński wynalazek. Nie idzie się normalnie wysrać, bo w pewnym momencie klocki sięgają dupy i musisz naśladować Małysza. Pojedynczy, długi stolec wcale nie jest lepszy, gdyż łamie się w połowie i zjeżdża po rowie, zostawiając cygańskie korale. Przez zwiększoną powierzchnię parowania kału, konieczne jest otwieranie okien na oścież (nawet zimą) - tak bardzo jebie. Zaczynasz czytać gazetę i kończysz na okładce, bo ktoś kiedyś z gówna zechciał uczynić eksponat muzealny. W "plumkającym" kiblu mogłeś wychylić się do tyłu i nie chlapało, a w tym? W tym nie chlapie, ale żebyś się zesrał, to nie unikniesz szczotki. No chyba, że srasz kamieniami.

Tak bardzo tęsknie za domem...

Camel_06

2014-11-06, 20:21
Wzruszyłeś mnie. Piwo.

kexio

2014-11-06, 20:27
To nie wiem jakiej wielkosci bolce napie**alasz w tym kiblu skoro jak sie wysrasz to cie penetruje spowrotem.

saves

2014-11-06, 20:55
Ja pie**olę.... Ale dylematy...

Kaskaderdx10

2014-11-06, 21:36
kexio napisał/a:

To nie wiem jakiej wielkosci bolce napie**alasz w tym kiblu skoro jak sie wysrasz to cie penetruje spowrotem.


chciałbym postawić dwa piwa...
nie wiem czemu ale mnie rozbawiłeś

Luqas95

2014-11-06, 22:11
rozumiumiem że nie masz opcji spłucz tylko czekasz jak rozmoknie i grawitacyjnie spadnie

stalowalowa

2014-11-06, 22:43
k***a, do tego brązowy banan w avatarze. Chłopie miej litości, w pociągu siedzę...

lokalnywatażka

2014-11-06, 23:00
kibel z antresolką jeszcze gorszy.
Kible z pawlaczem to już czysta zgroza

_Azazel

2014-11-06, 23:38
Trzeba było sobie lepszego mieszkania poszukać

pyzraf

2014-11-06, 23:47
cygańskie korale mnie rozbawiły :P

korpin

2014-11-06, 23:47
Twoje rozważania są nie tylko ważne, ale wręcz doniosłe. Nie wiem k***a po co ja to komentuję..

Bladź

2014-11-06, 23:59
Ja tęsknie za moim starym kiblem z półką bo w nim to zawsze mogłem podziwiać zrodzone przeze mnie stolce a teraz to tylko plum i gówna nie widać.

malokreatywnynick

2014-11-07, 00:17
k***a aż mi się przypomniała historia z mojej jednostki w Toruniu, gdzie w kiblu ktoś zostawił na tej półeczce po sobie pamiątkę w postaci dorodnego kloca jakby chciał się pochwalić innym jaki to cudowny okaz stworzył :D najlepsze w tym wszystkim jest to że nie było papieru razem z tym klocem więc typ chyba z obsraną dupą chodził.

mi...........dz

2014-11-07, 00:28
k***a z tymi kiblami to faktycznie ch*jnia :D
kiedyś był kibel z półką - ch*jowy
i kibel zjeżdżalnia z wodą mniej więcej pod fiutem i było dobrze, gówno najpierw leci na zjeżdżalnie
a teraz są tylko kible ze zjeżdżalnią ale ch*jowe bo woda jest pod rowem czyli za każdym razem dupa ochlapana - a jak ci się przy okazji srania pod wpływem ciśnienia puści szczocha to masz dupę uj***ną własnym moczem :D
wiem o czym mówię bo niedawno kupowałem nowy i zjeździłem wszystkie salony i markety i nie ma już dobrych muszli :P