18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teściowa żali się zięciowi...

wujek_jimmy • 2016-01-14, 22:24
Teściowa żali się zięciowi:
- Ach mam tak nierówne łóżko. Tu w nim coś odstaje, tam klekocze. Rano za każdym razem jak wstaje to od razu mam zawiane nerki. Ustać nie mogę już na przystanku. Moje marzenie to perfekcyjne łoże.
Zięć, że w życiu kierował się honorem, męstwem i rozwagą bez namysłu pobiegł po chwilówkę. Każda chwila w tej sytuacji wydawała się na wagę złota.
Musiał spełnić marzenie matki swojej żony. Po zakupach zawiązał teściowej oczy aksamitnym skrawkiem materiału i zaprowadził do jej pokoju.
Zięć do T:
- Moja droga, sprawiłem Ci perfekcyjne posłanie. Stabilne, trwałe. Nie powodujące chorób. Idealna powierzchnia dla twych leciwych kości.
Kazał się jej wygodnie położyć. Powiedział, że kiedy usłyszy jak zamyka drzwi będzie mogła zdjąć materiał z oczu.
Teściowa tak też zrobiła. Ale ciemność sprzed jej oczu nie znikła.


Zięć paląc papierosa na balkonie poczuł się dumny jak podczas pierwszego seksu analnego ze swoja żoną.
Wiedział, ze ma w sobie coś z boga, tą moc spełniania ludzkich życzeń.

Trumna była najbardziej racjonalnym rozwiązaniem dla niego i dla ludzkości.

iamthelaw

2016-01-15, 10:57
Już na początku wiadomo że chodzi o trumnę więc lipa.

Wolę taki:
Kobieta biegnie po chodniku, a za nią gość z deską którą ją uderza. Przechodzień z przeciwka krzyczy.
-Co pan robisz?
-_ to moja teściowa.
-To kantem ją, kantem.

Dzisiaj

2016-01-17, 00:40
"Teściowa żali się zięciowi:
- Ach mam tak nierówne łóżko. Tu w nim coś odstaje, tam klekocze. Rano za każdym razem jak wstaje to od razu mam zawiane nerki. Ustać nie mogę już na przystanku. Moje marzenie to perfekcyjne łoże."

dalej każdy cwierc inteligentny czlowiek wie o co chodzi, jak napisal iamthelaw - lipa

wujek_jimmy

2016-01-17, 00:59
Dzieki za uwagi, miało być poetycko i ewidentnie= teściowa ma coś z kota. Tylko ze kot do piachu kilka razy najebie a teściową raz wpie**olą i po sprawie!

Xx...........oJ

2016-01-17, 02:02
Nie wiem jak od razu doszliście do tego, że to trumna. :P

A kawał dobry.

revtech

2016-01-17, 02:09
mataleo gasi światło?

Allin23

2016-01-17, 03:11
Trumna nie jest wygodna. Nie jest i ch*j. Nie pytać.

contowsky

2016-01-17, 06:12
popsuło mi dowcip trochę to, że w połowie już idzie się domyślić o co chodzi, ale i tak dobre

Acrozod

2016-01-17, 12:01
Słaby kawał (albo słabo opowiedziany) poznaje się po tym, że domyśla się jego zakończenia w połowie.

wujek_jimmy

2016-02-13, 22:38
Jezeli mowa o tesciowej, to bez tego dowcipu wiadomo, ze chodzi o trumne!!!