18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

grzesznik17

2013-04-06, 18:35
Żona Lamparda jest tak dobra, że jeszcze na następny dzień ciężko mu chodzić. >.<

BongMan

2013-04-06, 18:35
Jakby to była liga hiszpańska to wszyscy by padli na ziemię z płaczem, sędzia by nie wiedział komu kartkę, a komu wolnego, a fizjoterapeuci momentalnie by interweniowali z odżywką i żelem do włosów.

Dz...........ak

2013-04-06, 20:12
Prawie jak w FIFA :-)

19kristofer95

2013-04-06, 21:01
Terry to tak ogólnie ku*as. Tutaj dodatkowo pokazał swą uczciwość kontynuując grę po zatrzymaniu piłki ręką...

thewhitestar

2013-04-06, 21:06
19kristofer95 napisał/a:

Terry to tak ogólnie ku*as. Tutaj dodatkowo pokazał swą uczciwość kontynuując grę po zatrzymaniu piłki ręką...


Wg przepisów ręka jest wtedy gdy zagra się nią z premedytacją, o czym decyduje sędzia. Tutaj Terry się zwyczajnie wyj***ł na piłkę ręką, nie wiem jak sędzia, ale ja bym żadnej ręki nie odgwizdał.

artis1990

2013-04-06, 21:21
Bongman jebnij się w łeb. Na Ciebie widzę też propaganda internetu źle działa :) W Anglii grają sami mężczyźni, mężowie stanu, assasyni k***a, a w Hiszpanii geje, dzieci, żele, płaczki i aktorzy... Niech będzie, ale widok ogranych, czy też ośmieszonych mężczyzn, przez płaczków jest fenomenalny :) La Liga jest najlepszą ligą obecnie na Świecie i żadne pie**olenie tego nie zmieni. Offline!

saperman

2013-04-06, 21:23
thewhitestar napisał/a:


Wg przepisów ręka jest wtedy gdy zagra się nią z premedytacją, o czym decyduje sędzia. Tutaj Terry się zwyczajnie wyj***ł na piłkę ręką, nie wiem jak sędzia, ale ja bym żadnej ręki nie odgwizdał.



Nosz kurcze postawilem ci piwo przez przypadek...

Gadasz bzdury - tu nie chodzi o to czy jest zagranie reka z premedytacja czy bez. Czysto hipotetycznie - obronca stojacy "na jezusa na krzyzu" tylem do pilki. Gdy zostatnie kopniety pilka w reke, a pilka sie zatrzyma lub kompletnie zmieni kierunek lotu - przewinienie, mimo ze oczywiscie premedytacji zadnej.

lapps

2013-04-06, 21:31
k***a, zbyt wiele meczow nie ogladalem, ale pierwszy raz widze zeby ktos glowa probowal podcinac

grzesznik17

2013-04-06, 22:01
Jeśli obrońca stanie "na jezusa na krzyżu" i dostanie piłką w rękę to wtedy jest premedytacja = się rzut wolny + ew. kartka.
Według przepisów, rękę gwiżdże się TYLKO gdy zagra się nią z premedytacją. Kolega wyżej dobrze mówi.
Ale nie oszukujmy się, przepisy trzeba umieć inerpretować.

NecroVision

2013-04-07, 11:39
@artis sam się jebnij... To, że pół świata pompuje tę "wspaniałą" ligę, nie znaczy, że ma to robić każdy...
Pewnie, że Bong i wszyscy nic z tym nie zrobią, ale nie muszą przykładać do tego ręki, a to już wystarczy.

Ens

2013-04-07, 22:43
ale mnie wk***ia takie gadanie jak BongMana... fakt sędziowie w Hiszpanii to porażka popełniają więcej błędów niż w Anglii ale gadanie że w Hiszpanii to same płaczki i symulanci jest po prostu żałosne. W Anglii też się znajdą tacy co potrafią symulować po za tym to właśnie Ci aktorzy z Hiszpanii są obecnie mistrzami świata i europy a Ci waleczni twardzi mężczyźni z Anglii na takie turnieje jadą tylko jako chłopcy do bicia i w połowie turnieju wracają do domu :)

Gumio

2013-04-08, 19:50
Widzieliście mecz Polski z San Marino tam rzut karny był podyktowany za rękę, nie umyślna ale powiększającą obszar ciała na tyle by dodatkowo zapobiegać zagrożeniu lub bramce bo oczywiście nie wiadomo czy padł by gol