18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terroryści z BLM atakują białych ludzi, którzy nie chcą być

offline • 2020-08-26, 09:41
Jak w opisie. Terroryści z BLM atakują spokojnie siedzących ludzi w restauracjach i domagają się, żeby popierali ich ideologie.




Ce...........00

2020-08-26, 10:52
Zywezwłoki napisał/a:

Gdy widzę ich i lgbt to jedno widzę nie ma różnicy zwierzęta plądrujące wszystko co im na drodze stoi i usprawiedliwiające się jakie to pokrzywdzone



weź nie obrażaj zwierząt, czemu one winne?

Noside

2020-08-26, 11:32
Cieszy mnie, że ludzie zaczynają w mediach opisywać ich jako terrorystów i zadymiarzy, a wszystkie wydarzenia jako rozróby i zastraszanie niewinnych ludzi. Prawda tym razem zaczyna zwyciężać.

EDIT: Natomiast żal mi was internetowi napinacze. Sami jesteście ćwierćstrzałowcy i ch*ja byście zrobili, jakby wasz i waszej kobiety stolik obsiadło 20 agresywnych bezmózgów.
Rzucilibyście się na jednego? Stado by wam nie pozwoliło odejść o własnych siłach i bez złamań, jeżeli w ogóle by was w amoku nie zatłukło.
No to szybka matematyka - Ćwiartka z dwudziestu daje łącznie pięciu jednostrzałowców. Dalej pięciu na jednego. Powodzenia.

LuckyPunch

2020-08-26, 11:33
zeozwatyelektryk napisał/a:

I nie ma tam nikogo kto by wstał i rozpie**olił krzesło na łbie tej kurewki?




Jak widzisz nie ma .. skąd biorą się takie Kjrwa bandy sk***ysyntwa... rozj***ł bym kazdego j***nego murzyna i byl by spokój

shoe5maker

2020-08-26, 11:41
To już zmuszają mieć określone poglądy, a sami w dupie mają czyjeś. W ciekawym kierunku to idzie.

maderfakermen

2020-08-26, 11:46
Noside napisał/a:

Dalej pięciu na jednego. Powodzenia.



Nie każdy jest taką bierną p*zdą, która da się opluć jak ty.

offline

2020-08-26, 11:59
Zastanawia mnie, co kieruje białymi lewackimi szmatami, że tak zawzięcie walczą po stronie czarnych? Chcą im się przypodobać? A może robią to ze strachu, żeby im się nie dostało, bo są biali? A może chodzi o rozgłos i przy tym o popularność? Czy po prostu bezkarnie chcą napastować innych i rozwalając witryny sklepowe - zajebac coś dla siebie (materializm). Wytłumaczy ktoś?

Jest jeszcze jedna opcja, która byłaby odpowiedzią bez zbędnych już później pytań: są po prostu psychicznie zj***ni...

maderfakermen

2020-08-26, 12:29
Fazybum napisał/a:

są po prostu psychicznie zj***ni...



Indoktrynacja: facebook, tiktok, tinder, instagram, trudne sprawy, szkoła, słoiki, obowiązkowo murzyn i pedał w każdym serialu i filmie... Nikt nie nauczył ich samodzielnego myślenia i takie oto efekty. Tylko wpie**ol może sprowadzić tych ludzi na ziemię. Jeszcze za to podziękują.

Asuritta

2020-08-26, 12:59
Teraz już wiem dlaczego ta pięść jest wszędzie ... "Podnoszą ją w geście jesteś z nami lub ci przypie**olimy !"

ProVVe

2020-08-26, 13:14
k***a ludzie powinni wyciągać giwery i odpie**olić tych pajaców na miejscu... 1 kula przez całe stado by przeleciała

freaky

2020-08-26, 13:16
Nie wiem co tak rozochociło i zmobilizowało murzynów do podobnych akcji, ale podejrzewam że Marvel miał w tym swój udział. To na premierze Black Panther.


syngaja

2020-08-26, 13:17
To było przygotowanie do "fist fucking" a ona się nie zgodziła? Niedobra.

Jabulko69

2020-08-26, 13:42
OPie a z tym tytulem to Cie nie popie**olilo? "Terrorysta" to opis czlowieka, jednokomorkowe organizmy bardziej przypominaja czlowieka niz to j***ne sciewro.

Noside

2020-08-26, 13:57
zeozwatyelektryk napisał/a:

Nie każdy jest taką bierną p*zdą, która da się opluć jak ty.



Ach, słodkie Ad Hominem. Najpierw razem z nimi naszczam na Twój chojracki grób, a potem zrobię z nimi porządek w chwili, kiedy to okazja nie będzie wróżyć dla mnie i przyjaciółki trwałego kalectwa lub śmierci. Czuj się pogłaskany, pożyteczny idioto.

maderfakermen

2020-08-26, 14:02
Noside napisał/a:

pożyteczny idioto.



Ale idź wylewać swoje p*zdowate żale na tiktok. Pasywna c**o z wąsem. :roll:

January92

2020-08-26, 15:27
Już kiedyś było

Już kiedyś było