18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terminatorka.

~_Yarko_ • 2020-02-23, 21:52

Próba samonaprawy.

qrcok

2020-02-24, 10:34
Wszystko jedno, czy robiła to zgodnie ze sztuką, czy nie. Minuta złożona z takich filmików pokazywana na telebimie jako ostatni element przed gwizdkiem rozpoczynającym grę mężczyzn i zaraz byłoby weselej. Chociaż z drugiej strony... nie będę się mieszał w wewnętrzne sprawy pedałów.

Recydywista

2020-02-24, 12:06
pazuzu napisał/a:

W tym sporcie kobiety zachowują się bardziej męsko niż faceci


fakt, bo nie graja dla gwiazdorzenia jak 80% tych p*zdusiow, tylko dla wynikow.

Wczoraj stojac w maku ( tak, gorsze od gowna ale przyszedl mi smak na cheesa) stalem obok kolesia... max 20 lat... rzadka brodka ale zapuszczona 3 sygnety, k***ny pierscien na kciuku, koszulka ac milan, caly nakremowany i nabalsamowany bardziej niz nie jedna dupa przed randka bo j***lo od niego drogeria, KUURWNY tatuaz na karku, ochraniacze na piszczela pod pacha i ogolne zachowanie przybitego cwaniaczka. Pilkarzyk jak sie patrzy... Po odebraniu swojego zamowienia udalem sie na parking i chwile stanalem zeby spokojnie zjesc, no i tez ciekawilo mnie czym sie buja maloletni rezus... bo j***ny torebka na 24U chyba komary od siebie odganial... Z pelnym ryjem zajebistego cheesa obserwujac jak maloletni gangus z murawy posuwa sie dziarsko przez parking bujajac sie jakby mial ze 140 kilo i przy chodzeniu musial zarzucac biodrami.... wszedl do auta mamci.... do teraz mnie k***a ciekawi na ch*j CI byly te ochraniacze pod pacha skoro podjechales z mama.... samochodem...

gumstg

2020-02-24, 12:54
Dzisiaj napisał/a:

biedna ma flashbacki z kuchni i mysli, ze kotleta napie**ala



Kolejny pie**olniety szowinista gdzie mysli ze kobiety nadaja sie i wylacznie do garow. Idz pie**olni baranka w sciane i przytym klepnij niemca po kasku, bo napewno kobiety nie znajdziesz. I wspolczuje ci ze taki debil bedzie cwiczyl cale zycie prawa reke

Juzwa

2020-02-24, 16:30
Nikczemny_Płód napisał/a:

łękotka,



Łąkotka jeśli już panie doktorze.

polakwrocek

2020-02-24, 20:12
Juzwa napisał/a:

Łąkotka jeśli już panie doktorze.



Pewnie w głowie miał "łechtaczka" i się tak zeszły słowa :/