18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terminator mu się włączył

Jesse.Pinkman • 2022-03-10, 18:55
Wszystkich chciał rozj***ć białas ale szybko został sprowadzony do szarej rzeczywistości czyli do parteru.

Jurand350

2022-03-10, 22:17
A wystarczyło utrzymywać bezpieczny dystans 100 metrów od dindu.

sebix1993

2022-03-10, 22:45
Sadistic ma serwery w Kijowie?

Policeman

2022-03-10, 23:42
Mnie zastanawia k***a, która to nagrywa, po głosie słyszę, że to jeden z tych "dindu nuffin, dindu nuffin", jakaś grupa podchodzi do typa, pewnie by go skroić, jak widać na koniec kakaowy jegomość zabiera nie swoje rzeczy,. Gościu za szybą pewnie się cieszy, że 5 typa naj***ło 1. Typowe dla przedstawicieli tego elementu społecznego.

dżonyłojlker

2022-03-10, 23:59
sebix1993 napisał/a:

Sadistic ma serwery w Kijowie?



Ty masz chyba komputer z Mozambiku.

URAGE

2022-03-11, 01:30
Policeman napisał/a:

Mnie zastanawia k***a, która to nagrywa, po głosie słyszę, że to jeden z tych "dindu nuffin, dindu nuffin", jakaś grupa podchodzi do typa, pewnie by go skroić, jak widać na koniec kakaowy jegomość zabiera nie swoje rzeczy,. Gościu za szybą pewnie się cieszy, że 5 typa naj***ło 1. Typowe dla przedstawicieli tego elementu społecznego.



Co ty pie**olisz? Było dwóch białych plus trzeci (może jakiś postronny bo mniej chętny do mordobicia) z tyłu VS dwa murzyny i jeden ciapak. Nikt nikogo nie skroił, nawet typowego skakania po łbie nie było. Goście wyjaśnili sprawę i koniec. Któryś za szeroko szedł ulicą to się pewnie zderzyli barami i białas na 100% rzucił "jak leziesz nigger" to się wzięli do rozmowy. Na samym końcu wyraźnie słychać jak czarny mówi "Don't call me nigger!".

matii914

2022-03-11, 19:34
Żaden nie sp***olił, honorowo bez skakania po głowie- piwko