18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz to na pewno zdąży na autobus...

Halman • 2021-03-23, 07:04

baba to baba, nie ma co wnikać w jej tok myślenia.

Cz...........as

2021-03-23, 08:02
W takim przypadku, pieszy powinien płacić odszkodowanie kierowcy :roll:

Budrys2000

2021-03-23, 08:12
Rosja, kobieta, zima, spory ruch - przy tylu korzystnych zmiennych coś musiało się odpie**olić ;-)

leonfun

2021-03-23, 09:02
Cytat:

tok myślenia



Jaki one mają k***a tok myślenia?

hellbwoi

2021-03-23, 11:35
zaraz tam tok myślenia, to są odruchy bezwarunkowe, receptory oczne wykrywają zbiorkom i zostaje wysłana wiadomość "pacz na zbiorkom, zapie**alaj w kieunku do"

kamuha

2021-03-23, 12:53
to nie kobieta tylko gołąb. W 14sekundzie widać jak piórka polecialy w górę.

Anonimowyja

2021-03-23, 12:55
Baba się pewnie spieszyła na trzecią powtórkę tysiąc pięćsetnego odcinka ulubionego serialu.
Zawsze się zastanawiałem, gdzie te staruchy się tak śpieszą? Praktycznie żadnych obowiązków, cały dzień można sobie rozplanować, a nawet godzinna obsówka niczego nie zmieni.
Pamiętam jak mnie denerwowało, gdy człowiek z gorączką stał od 7 rano w kolejce do rejestracji w przychodni by dostać się do lekarza z samego rana po L4. Niestety, geriatria stoi już godzinę wcześniej i rezerwuje wszystkie poranne oraz popołudniowe godziny. Pamiętam, jak za którymś razem pielęgniarka się wk***iła i zapytała co oni ma takiego pilnego, że wszyscy starsi muszą brać wizytę na poranne i popołudniowe godziny, a ludzie którzy chodzą do pracy nie mają terminów wolnych. Oburzony powiedział "serial mam, no może być czternasta". Od dłuższego czasu jak idę na wizytę to tylko w placówce prywatnej typu Luxmed (bonus z pracy), pełna kulturka, brak geriatrii, wpychania się w kolejkę, terminów za pół roku. Jedyny minus, że człowiek płaci normalne składki zdrowotne i (na szczęście) z nich nie korzysta.

Justynka99

2021-03-23, 13:18
CzasNaKwas napisał/a:

W takim przypadku, pieszy powinien płacić odszkodowanie kierowcy



Przecież tak jest. Jeżeli pieszy jest sprawcą wypadku, to kierowca może skierować sprawę do sądu o zwrot kosztów naprawy i sprawę wygra. W sytuacji, gdy kierowca ma AC, to firma ubezpieczeniowa wypłaca odszkodowanie kierowcy, ale też potem występuje z roszczeniem wobec sprawcy wypadku. Inna sprawa, że kierowca wtedy musi być krystalicznie czysty, bo już jak mu wyliczą, że jechał 55 km/h, a wolno 50 to już to jest współwina.

Kostor

2021-03-23, 13:22
Chyba golebia zaj***la na obiad i miala w torbie, bo sie piora posypaly

KoBi44

2021-03-23, 13:52
Życie srycie autobus k***a...

R41NM4N

2021-03-23, 16:49
k***a, jeszcze jej kopa powinien sprzedać...

Cz...........as

2021-03-23, 17:12
Justynka99 napisał/a:

Przecież tak jest. Jeżeli pieszy jest sprawcą wypadku, to kierowca może skierować sprawę do sądu o zwrot kosztów naprawy i sprawę wygra. W sytuacji, gdy kierowca ma AC, to firma ubezpieczeniowa wypłaca odszkodowanie kierowcy, ale też potem występuje z roszczeniem wobec sprawcy wypadku. Inna sprawa, że kierowca wtedy musi być krystalicznie czysty, bo już jak mu wyliczą, że jechał 55 km/h, a wolno 50 to już to jest współwina.



Lata ciągania się po sądach a na koniec i tak h*ja jej zrobią :roll:

kkaczuszka

2021-03-23, 19:03
az sie kopiejki posypaly

jessjess

2021-03-24, 08:07
Kurtka puchowa to i pióra poleciały jakby kurczaka jebnął.

Zmora

2021-03-24, 15:45
Tak więc polski czy ruski moher bez różnicy :lol: