18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz kurwo strzępisz ryja...

~DMT • 2017-12-01, 19:43
A przed chwilą ssałaś kija... :karate:


Henta

2017-12-01, 22:10
TB303 napisał/a:


Głupie pie**olenie. Każdy kto rżnie czyjąś pannę i WIE, że jest zajęta - zasługuje na solidną karę. Karzemy wtedy dwie osoby - tak nakazuje sprawiedliwość. Chyba, że nie wiedział, wtedy można mu ewentualnie darować.


No nie zawsze np. mi już dwa razy zdarzyło się zabawiać z czyjąś żoną a mąż był nawet bardzo szczęśliwy z takiego obrotu spraw :samoboj:

Alonso

2017-12-01, 22:58
To Chińczycy nie znają kungfu? Myślałem, że wszyscy znają.

SkoQ

2017-12-01, 23:02
Ty pie**olisz TB303
Jak koleś jest sam, i nic nikomu nie obiecywał i nie mydlił oczu to ch*j go powinno obchodzić czy szlaufa którą puka kogoś ma czy nie.
Zdrada jest mega ch*jowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku, ten który się wpie**ala w związek, no cóż. Widocznie jest w czymś lepszy skoro Twoja kobieta mu daje dupy, przykre ale musisz się z tym pogodzić.

Nie wyobrażam sobie, żebym w czasach mojej rozpusty w przypływie chwili pytał laskę na tylnym siedzeniu czy na pewno nie ma chłopaka/narzeczonego etc. :D

Heniut86

2017-12-02, 00:03
Czytam te komentarze i mnie krew zalewa jaka gimbosp***olina zaczęła się tutaj wypowiadać... Idźcie k***y robić młyn na potupajkach! To jest szanowany i szanujący się portal k***a wasza w te i nazad!

~Velture

2017-12-02, 05:30
Cytat:

Zdrada jest mega ch*jowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku


No shit sherlock...

centylion

2017-12-02, 13:38
Poglądy zmieniają się drastycznie gdy się dowiadujesz kto i kiedy Ci panienkę obracał.

Jorgen88

2017-12-02, 17:45
był kieeeeeeeeeeeeeedyś film jak suka zdradziła i ktoś napie**alał ją maczetą, w p*zde krwi i wsio nagrane, ma ktoś ten film ?

SkoQ

2017-12-02, 19:38
Velture napisał/a:


No shit sherlock...



Wyciągasz zdania z kontekstu żeby pozbawić je sensu i zakpić na siłę lepiej niż wyborcza.

Asteroth

2017-12-03, 19:28
SkoQ napisał/a:

Ty pie**olisz TB303
Jak koleś jest sam, i nic nikomu nie obiecywał i nie mydlił oczu to ch*j go powinno obchodzić czy szlaufa którą puka kogoś ma czy nie.
Zdrada jest mega ch*jowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku, ten który się wpie**ala w związek, no cóż. Widocznie jest w czymś lepszy skoro Twoja kobieta mu daje dupy, przykre ale musisz się z tym pogodzić.

Nie wyobrażam sobie, żebym w czasach mojej rozpusty w przypływie chwili pytał laskę na tylnym siedzeniu czy na pewno nie ma chłopaka/narzeczonego etc. :D




Dobrze powiedziane - nie mnie oceniac czyjs stan cywilny, chociaz byloby dosyc komiczne pytac "ej, zanim zaczniemy chcialem sie upewnic ze nie jestes w zwiazku".
Dodaj do tego fakt ze czesto jesli wiesz ze ten ktos jest zwiazany z inna osoba, to cisnie Ci gnioty typu "moje malzenstwo to tylko fikcja zeby dzieci sie nie martwily" albo "zamierzamy sie rozwiesc tylko czekamy na *ch*j wie co*"
albo moj osobisty faworyt, zew godowy pracujacych za granica z rodzina w kraju "moj maz mnie nie rozumie"

Respektuj

2019-08-01, 13:15
Łobuz kocha najbardziej