18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tępy huj

mcmt • 2011-10-21, 21:29
...na rondzie... 8-)

dwakilo

2011-10-22, 02:12
Poznań! Poznań! Ej Kolejorz! k***a ale tęsknię. Ale na Ległę przyjadę :-)

Shymeq

2011-10-22, 07:29
Ten z prawej już jechał po rondzie, zanim ten debil z kamerą na nie wjechał. Po co tak przyspieszał i środkiem leciał co to jakiś wyścig szczurów, mało się nie zesrał :kupa: .

Mam kamerę to jestem panem drogi i cwaniakiem :evil: Szkoda ze w radiowóz tak nie przyhaczył :-D

bubu2008

2011-10-22, 08:56
gdzie wy tam znalezliscie 'niemiecki' albo 'audi'? bita jest toyota.
szczerze mowiac, dowalilbym wspolwine, bo nagrywajacy nie zachowal ostroznosci, jechal za szybko i nie probowal ominac - miejsce mial.

marna

2011-10-22, 09:07
dwakilo, w Kownie jak mniemam jesteś i za Poznaniem Ci tęskno? To jedź do Wilna, mi się stamtąd wyjeżdżać nie chciało bo tak tam ślicznie :roll:
a w Poznaniu widzisz co za cuda na rondach się dzieją, kamerki po ulicach jeżdżą ;)

marekeasy

2011-10-22, 10:16
toyota nie ustąpiła pierwszeństwa, ale ten gościu od kamerki jeździ jak burak któremu się wydaję ze on sam jest na drodze. Zamiast spokojnie wjechać na rondo to się rozpędza, a wszyscy inni powinni uważać bo mistrz kierownicy jedzie.

kazimar

2011-10-22, 10:33
przyspieszał bo wyjechał komuś po lewej :D tępy c..j... i pomyśleć że mogę na codzień na niego w poznaniu trafić :D

lesiot

2011-10-22, 10:41
Dokładnie... zacznijmy od tego, że "kamerkowicz" najpierw wyjechał temu komuś po lewej, zanim doszło do meritum

czokos

2011-10-22, 10:56
i to w Polsce nazywa się rondo, to zwykłe skrzyżowanie, jaki ma cel to kółko na środku, przecież nawet nie spowolni durnia przelatującego tamtędy 100km/h

Damisss

2011-10-22, 11:17
To jak koleś w tirze wjeżdza na rondo to należy w niego przypie**olić bo ja już jestem na rondzie cały a on tylko połową? Gratuluję temu co nagrywa!

Edit: ten co nagrywa przyspieszył na rondzie dlatego ponieważ wymusił nadjeżdzającej bodajrze renówce z lewej strony! Brawo!

~Velture

2011-10-22, 11:43
Jestem tylko ciekaw czyja jest wina wg. policji. Chociaż jak na to patrze to sądze ,że skończy się w sądzie.

Zembowy Wruzek

2011-10-22, 11:52
Ale co sad? Skoro Toyota nie ustapila pierwszenstwa to przeciez to wygra.

A co do waszych poj***nych klotni to przypomnijscie sobie szkolenie na prawie jazdy i czym jest umiejetnosc przewidywania sytuacji na drodze. Tyle idiotow jezdzi na drodze ze codziennie moznaby w kogos wjechac. Ba, niektorzy zarabiaja tak na zycie :D

qrczaksmp

2011-10-22, 13:04
zajebiste to rondo

Kamillot

2011-10-22, 14:32
Toyota nic nie wymusiła. Wjechała pierwsza, a skoro już wjechał to gówno go to obchodzi, czy ktoś ma ochotę przelecieć przez to rondo jak torpeda, bo w tym momencie on jest na rondzie i to on ma pierwszeństwo. Moim zdaniem 100% wina nagrywającego. W Warszawie takich panów dróg jest więcej dlatego OC jest najdroższe w kraju. Kto wie, może niedługo Poznań dobije :D

pakicito

2011-10-22, 16:09
nie wiem na ch*j sie niektorzy kloca, wina tego z kamerka, bo jak widzi, ze ktos wymusza to sie k***a hamuje a nie przyspiesza; ale widac, ze niektorzy na prawko cwiczyli grajac w GTA

dQrw10nYk0k5

2011-10-22, 16:48
Ja pie**olę! Gdzie Wy tam k***a wymuszenie pierwszeństwa widzicie?! Wjeżdżają jednocześnie na skrzyżowanie. To nie jest rondo!
@bubu2008 za szybko jechał? Kolejny k***a "znafca". Nie przekroczył 50km/h, czyli nie złamał przepisów. Jest to skrzyżowanie i na nim obowiązuje tylko odcinkowe ograniczenie prędkości, którego tam raczej nie ma. W każdym innym przypadku jest to prędkość obowiązująca na terenie zabudowanym.
Pewnie palant się pochwali psom swoim nagraniem i sprawa zakończy się mandatem. Nie wspomnę, że zniżki ubezpieczenia ch*j strzeli. Pewnie jakiś tępy :P