18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tępa dzida w reality show

CrazyEdek • 2021-10-04, 07:55
Czas umierać.


Czechos

2021-10-04, 12:32
willoo napisał/a:

no k***a, ale jak nigdy nie obsługiwała takiej rzeczy, to skąd może wiedzieć że trzeba blokadę zdjąć żeby kręcić w drugą stronę? Ona ma wodę w kranie, nie w studni... pewnie 3/4 z was by podobnie się pie**oliła z tym tematem, póki nie pokazaliby wam jak to ogarnąć



Ty tak poważnie..? W fajnym się towarzystwie obracasz skoro 3/4 z was nie ogarnia mechanizmu działania kołowrotka z zapadką. Mam nadzieje, że "nie pokazali Ci" jak się płodzi potomstwo.

kawior2007

2021-10-04, 12:37
Co to za badziewie? Pamiętajcie moi mili, w telewizji nie zawsze pokazują prawdę

Pralpunkt

2021-10-04, 12:44
Chętnie bym ją wyr*chał

xv89

2021-10-04, 13:04
Sajlenthill napisał/a:

I taka znajdzie bogatego księcia co liczy się dla niego cycki i dupa.



Co w tym złego, skoro wszyscy zainteresowani są zadowoleni? Pamiętaj - chcącemu nie dzieje się krzywda.

Rick_Sanchez

2021-10-04, 14:05
Pralpunkt napisał/a:

Chętnie bym ją wyr*chał



Oby dzieci nie było, bo głupie to będzie po rodzicach.

GangTrap

2021-10-04, 14:50
Zujka napisał/a:

Silikon z dupy przeszedł do resztek mózgu i mamy rezultat zostały tylko opcje j***nia i ssania pały... ciekawe jak sobie radzi z oddychaniem



Oooo mamy tu zazdrosną Julkę. Zacznij ćwiczyć a też będziesz miała taką dupę a nie gnijesz przed kompem

Zujka

2021-10-04, 15:22
Oring napisał/a:

Oczywiście, że to nie jest fejk. p*zdy są nienaturalnie głupie i jest na to bardzo dużo dowodów. To jest upadek cywilizacji. Zobacz, kobiety są niemalże wszedzie tam gdzie są faceci; w policji, wojsku, jeżdzą ciężarówkami, są politykami, lekarzami itd. To tylko kwestia czasu, aż stanie się coś bardzo niedobrego. Kobiety w przeszłości były dyskryminowane nie bez powodu. Tylko teraz nastały poj***ne czasy gdzie czarne jest białe, białe jest czarne, lewo to prawo i na odwrót. Faceci maja p*zdy a kobiety ku*asy. To jest upadek cywilizacji i ten świat jaki znamy długo już nie potrwa.
Ja na twoim miejscu nie śmiałbym się z rówieśniczki, bo na pewno lepsza nie jesteś. Idź zadbaj o kolana, bo na pewno się jeszcze przydadzą.




A widzisz, przydadzą - w porównaniu do całego ciebie bezużyteczna zakolizno :lol:
Zutylizuj się i to czym prędzej i przydaj się do jednego - nagraj w związku z tym jakiś materiał na harda. :mrgreen:

GangTrap napisał/a:

Oooo mamy tu zazdrosną Julkę. Zacznij ćwiczyć a też będziesz miała taką dupę a nie gnijesz przed kompem



Julkę? Oj ty głupiutka k***o :oops:

Ambrox

2021-10-04, 23:02
Czekałem, aż jej ta korba zęby wybije

Kaczor_Donald

2021-10-04, 23:45
Qrwy są od walenia. Nie do nauki fizyki nuklearnej. One mają się tylko yebać.

Adriankas

2021-10-05, 00:06
Bo mózg nigdy nie szedł w parze z dupą. Paulo Coelho

No.ja9re9my9

2021-10-05, 06:14
Było by lepiej dla świata gdyby wpadła do tej studni. Na co trochę w sumie liczyłem :mrgreen:

wciazszukam

2021-10-05, 21:22
Debile dalej wierzą w magię telewizji.

Nawet jakbym zobaczył coś takiego na żywo, to domyśliłbym się, że kobita nie próbuje zaczerpnąć wody ze studni, tylko znaleźć ch*ja do dupy.