18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teorie rasowe III Rzeszy to mit.

psiwytrysk • 2013-10-11, 16:48
Wczoraj mi usunięto za złe otagowanie. Wieć wrzucam znów, egzotycznych, niearyjskich członków Wehrmachtu.


Whiteroom

2013-10-12, 04:26
drugi od góry wygląda jak "Perkonti" w Kompanii Braci :D

psiwytrysk

2013-10-12, 08:22
Nie mogę edytować postu, więc dorzucam jeszcze kilka fotek (również żołnierze Waffen-SS):


sz...........r9

2013-10-12, 09:02
Przydawali się. Dopiero po wygraniu wojny by ich powybijał, gdy już nie byli by potrzebni

Catch_22

2013-10-12, 11:00
Przecież już w czasie I WŚ Niemcy walczyli ramię a ramię z turasami. W czasie drugiej mieli przecież pakt z kitajcami, o zagranicznych jednostkach SS nie wspomnę.

ph5i5

2013-10-12, 11:03
Do autora tematu :

Czy jeśli garstka Niemców pomagała np zbiegłym więźniom obozów koncetracyjnych (bez względu na narodowość) , to dla Ciebie jest to wystarczający powód by zanegować atak 3 Rzeszy na Polske ? Idąc za ciosem i stosując tę samą logikę co do zdjęc, chyba tak.

Lordzik92

2013-10-12, 11:38
A niemieccy zydzi odznaczeni zelaznym krzyzem z I WS, to trafiali do obozow? Byl gdzies tu kiedys nawet temat, gdzie kilku generalow w IIIRzeszy bylo zydami... A dlatego ze nawet Fuhrer nie mial takiej wladzy, bo by zostal zlinczowany przez lud, gdyby zaj***l spore grono bohaterow z IWS...
Propaganda trwa. Hitler swiety niebyl, ale i tak jago ,,mein kampf" jest mniej brutalny od koranu czy biblii...

Achajos

2013-10-12, 13:38
Teorie rasowe 3 rzeszy to mit.
No shiet, a Axis to co było? Japończycy w aryjskim stylu?

p1col0

2013-10-12, 14:09
@Lordzik92
Przeczytałeś? Ja miałem 3 próby. Niestety to jest taki bełkot, że aż oczy bolą w trakcie czytania. Miałem wrażenie że pisał to jakiś wtórny analfabeta, bo ciężko było znaleźć kilka składnych i logicznie napisanych zdań.

ostoyyya

2013-10-12, 14:11
Szanowni!

Pan, który założył ten temat powinien poczytać trochę książek. W innym temacie podawałem książki związane z okultyzmem, nazizmem oraz ss.

Na zdjęciach powyżej widać hindusów ubranych w mundury ss. Wiecie dlaczego? Dawno dawno temu w Indiach istniał podział na kasty. Najciemniejsza to kasta najbiedniejsza, najjaśniejsi (blond włosy oraz niebieskie oczy) elita. Tak tak od zarania dziejów co było blond i niebieskie łączyło się z boskością. Wyprawy nazistów w poszukiwaniu artefaktów i włóczni przeznaczenia były prowadzone na całym świecie.

A opowiadanie takich bzdur, że teorie rasowe to mit III rzeszy...... może tego nie skomentuje.

btw. pisałem pracę dyplomową "Wpływ doktryn ezoterycznych na ideologię III rzeszy". W razie czego zapraszam na priv.

starskrim^

2013-10-12, 14:12
@Cara_Al_Sol
To był Britishe Frei Corps.

psiwytrysk

2013-10-12, 14:52
ph5i5 napisał/a:

Do autora tematu :

Czy jeśli garstka Niemców pomagała np zbiegłym więźniom obozów koncetracyjnych (bez względu na narodowość) , to dla Ciebie jest to wystarczający powód by zanegować atak 3 Rzeszy na Polske ? Idąc za ciosem i stosując tę samą logikę co do zdjęc, chyba tak.



Hej,po co ta spina? Wrzuciłem temat, bo to ciekawe. A za wojnę i morderstwa Niemcy odpowiadają bezwzględnie.

Lordzik92

2013-10-12, 14:59
p1col0 napisał/a:

@Lordzik92
Przeczytałeś? Ja miałem 3 próby. Niestety to jest taki bełkot, że aż oczy bolą w trakcie czytania. Miałem wrażenie że pisał to jakiś wtórny analfabeta, bo ciężko było znaleźć kilka składnych i logicznie napisanych zdań.



Z Meinkampfem to taka sama historia jak z biblia szatana La Veya...
Wszyscy mowia o jakis tajemnicach, brutalnosci etc. A jak zaczynasz czytac to zauwazasz ze niektore bajki dla dzieci byly bardziej tajemnicze i fascynujace. Jedno i drugie to zwykle ksiazeczki, bez konkretnych danych ani przemyslen.

Ale jeden fragment z MK mi sie spodobal, gdzie Hitler pisal o wykonywanej pracy, niewazne jakiej, gdy nawet bedac sprzataczem czy smieciarzem byc dumnym z tego ze wykonuje sie prace dla Rzeszy i jest sie jej czescia.
Obraz ten pasowalby do zjednoczonego panstwa, ale np. do Polski gdzie kazdy proboje kazdego wyjebac, juz niebardzo.

Vaffanculo

2013-10-12, 17:11
Wystarczyło spojrzeć na hitlera :D

Ti...........ch

2013-10-12, 20:37
Nie widze tu hindusów w mundurach SS. Widze hindusów w mundurach Wehrmachtu. Zapamiętajcie że Wehrmacht jako siła zbrojna miał na mundurach wrone na prawej piersi (zarówno Heer, Luftwaffe i Kriegsmarine). Natomiast SS i Waffen-SS nie były oficjalnymi siłami zbrojnymi dlatego wrone mieli naszytą na lewy rękaw munduru. Oczywiście jest jeszcze inne oznaczenie stopni na patkach, chociaż na naramiennikach były oznaczane tak samo (W wypadku WH i Waffen-SS)