18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teoria pustej ziemi

zi...........45 • 2013-10-18, 18:11
Witam! Wszyscy kochamy teorie spiskowe... więc chciałbym przedstawić wam "teorię pustej ziemi".
Wrzucę linki zamiast kopiować.
Tajemnice pustej ziemi
- Ciekawy artykuł.
Antarktyda wejściem do wnętrza ziemi
- Średni.. mało info.. ubogi artykuł.
Dużo zdjęć
Katolskie forum
Tutaj katolickie forum.. Parę użytkowników wplata jakieś pierdoły o diable i bogu, lecz można przeczytać kilka naprawdę ciekawych postów.

Czy według was :
- Co znajduje się na biegunach? O co chodzi z tymi "dziurami" i zakazaną strefą opisaną na katolskim forum?
- Według was możliwe jest istnienie "tego"?

Wrzucajcie pod tematem więcej info (jak znajdziecie).
Pozdrawiam.

Bladess

2013-10-18, 18:17
wrzucasz linki bo masz lenia w dupie, opisał byś to ładnie swoimi słowami, za darmo piwa nie ma;]

dr...........u1

2013-10-18, 18:18
wiekszych pierdół w życiu nie czytalem

gimi84pl

2013-10-18, 18:30
zrobili nawet serial o tym

CYPRIAN

2013-10-18, 18:36
no tylu ludzi łazi po biegunach tropią te morswiny czy te no foki i nikt by koorwa nie widział dziury? jaja se robisz

tico92

2013-10-18, 18:48
k***a jak ja czytam te forum katolickie to nie mogę uwierzyć oczom ,że istnienie tyle pojebów wierzących w takie bajki k***a z każdą stroną coraz lepsze tematy poruszają ,polecam osobom lubiącym sci-fi

Smutas

2013-10-18, 20:24
Przecież to żadna tajemnica. Piloci też chcą dostawać prezenty od Mikołaja i nie będą mu nad domem hałasować.

Amraith

2013-10-18, 20:44
Wyjaśniło się skąd pochodzą reptilianie i Obama.

MudPie

2013-10-20, 00:29
Wiecie co jest śmieszne, w temacie z forum katolickiego są zdjęcia, jedno z google earth pokazujące czarny punkt na biegunie, a dokładniej



Z ciekawości wszedłem aby sam sobie zobaczyć



Ktoś widzi różnicę ? Nie ma tego czarnego punktu.
Są dwie możliwości
1.W temacie ktoś celowo w PS wstawił to oczko. Tylko po co by pisał, aby samemu sobie sprawdzić..
2. Ktoś edytował mapę. Zrzuty dzieli 8 miesięcy.

zi...........45

2013-10-20, 11:19
Dla mnie to może być prawda..
http://joemonster.org/art/20349
"Również z XVIII wieku pochodzą doniesienia francuskiego oficera, Jean-Antoine Le Clerca, który spędził ok. 20 lat na terytorium Indian Creek. Zaprowadzili go do tajemniczych jaskiń, z których to zgodnie z wierzeniami, wyjść mieli na powierzchnię Ziemi ich przodkowie.

Podobne wzmianki o tajemniczych jaskiniach można też spotkać u starożytnych Greków, u Celtów, u Inków, w meksykańskich legendach, a nawet u Samojedów – syberyjskiego ludu, który to miał schronić się i ostatecznie osiąść wewnątrz naszego globu.

Temat był w tamtym czasie tak chwytliwy, że sam Juliusz Verne zainspirował się tymi teoriami, pisząc książkę „Podróż do wnętrza Ziemi”."
http://joemonster.org/link/pokaz/10946/Hollow_Earth_dowod_na_teorie_pustej_ziemii_



http://treborok.wordpress.com/about/wewnetrzna-ziemia/wewnetrzna-ziemia-3/
A tutaj duuuużo tekstu ;] Czytajcie! ;p

P0J3B

2013-10-20, 13:19
No i juz wiemy co zrobic z ciapatymi :mrgreen:
A jesli jest tam jakas inna rasa to nawet lepiej, niech utrzymuja tych brudasow :loldev:

P.S. Wiekszych bzdur w zyciu nie slyszalem...