18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten moment kiedy w parę sekund traci się 100m drogi...

AndyDy • 2021-07-30, 21:39
Miejsce zdarzenia Indie!


mygyry

2021-07-30, 22:06
Stoją i patrzą, ja to bym raczej wypie**alał...

petru23

2021-07-30, 22:30
mygyry napisał/a:

Stoją i patrzą, ja to bym raczej wypie**alał...



No to chyba nikt nie musi Ci zatem mówić, co powinieneś teraz zrobić...

cuurniprime

2021-07-30, 22:37
petru23 napisał/a:

No to chyba nikt nie musi Ci zatem mówić, co powinieneś teraz zrobić...



Zastosuj się do swojej rady i idź poszukaj mózgu. Zbocze się wali, osuwisko jak sk***ysyn a ty ciśniesz z typa za prawidłowe myślenie. :kawa:

Budrys2000

2021-07-30, 22:56
To chyba po tych szczepionkach co to ludzie biero

Umoralniacz

2021-07-30, 23:51
Budrys2000 napisał/a:

To chyba po tych szczepionkach co to ludzie biero



Gdzie Ty mózg kolego zostawiłeś?... Jesteś typowym małolatkiem Sebixem, polaczkiem z fają w gębie, kolejnym 500 plusem bez logicznego myślenia, któremu taka jak Ty młodzież odebrała logiczne myślenie? Ojjj, będzie jeszcze srogo płakać to Wasze idiotyczne pokolenie. Najbardziej martwię się o przyszłość mojego pokolenia, bo z Was żadnego pożytku nie ma, a do pracy dwie lewe ręce. Tylko idiotyczne docinki na forach, fb, youtube, idiotyczne filmiki i nic poza tym. A w głowie nawet robak zdycha z głodu... :-)

Duhfyy

2021-07-31, 00:32
palo509 napisał/a:

Gdzie Ty mózg kolego zostawiłeś?... Jesteś typowym małolatkiem Sebixem, polaczkiem z fają w gębie, kolejnym 500 plusem bez logicznego myślenia, któremu taka jak Ty młodzież odebrała logiczne myślenie? Ojjj, będzie jeszcze srogo płakać to Wasze idiotyczne pokolenie. Najbardziej martwię się o przyszłość mojego pokolenia, bo z Was żadnego pożytku nie ma, a do pracy dwie lewe ręce. Tylko idiotyczne docinki na forach, fb, youtube, idiotyczne filmiki i nic poza tym. A w głowie nawet robak zdycha z głodu...



nie zesraj się

Policeman

2021-07-31, 01:41
palo509 napisał/a:

Gdzie Ty mózg kolego zostawiłeś?... Jesteś typowym małolatkiem Sebixem, polaczkiem z fają w gębie, kolejnym 500 plusem bez logicznego myślenia, któremu taka jak Ty młodzież odebrała logiczne myślenie? Ojjj, będzie jeszcze srogo płakać to Wasze idiotyczne pokolenie. Najbardziej martwię się o przyszłość mojego pokolenia, bo z Was żadnego pożytku nie ma, a do pracy dwie lewe ręce. Tylko idiotyczne docinki na forach, fb, youtube, idiotyczne filmiki i nic poza tym. A w głowie nawet robak zdycha z głodu...



Co ty pie**olisz pierdoło? Gość sobie napisał prześmiewczy komentarz, a ty srasz się, jakby ktoś ci wyjął w końcu korek analny i cały szlam wreszcie popłynął. 500 plus, seby, fajki, młodzież, pokolenie, bezrobocie. Widać masz jakieś życiowe kompleksy i gnieciesz to w sobie dając upust takim durnym komentarzom. Jeśli TAMTEN komentarz był taki sobie, to twój to już jest kompletna żenada.

Budrys2000

2021-07-31, 08:30
palo509 napisał/a:

Gdzie Ty mózg kolego zostawiłeś?... Jesteś typowym małolatkiem Sebixem, polaczkiem z fają w gębie, kolejnym 500 plusem bez logicznego myślenia, któremu taka jak Ty młodzież odebrała logiczne myślenie? Ojjj, będzie jeszcze srogo płakać to Wasze idiotyczne pokolenie. Najbardziej martwię się o przyszłość mojego pokolenia, bo z Was żadnego pożytku nie ma, a do pracy dwie lewe ręce. Tylko idiotyczne docinki na forach, fb, youtube, idiotyczne filmiki i nic poza tym. A w głowie nawet robak zdycha z głodu...




Dobra, dogadajmy się, 200 złotych i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus!

croyna

2021-07-31, 10:07
0:11 "Kuuuurła" XD

PieronJasnySzlag

2021-07-31, 12:31
W Indiach nawet góry zamiast ze skał są zrobione z gówna.

Seszła

2021-07-31, 20:24
U nich nawet góry są z gówna

Chujoslaw

2021-07-31, 22:40
Zbudowali drogę na górze z gówna i myśleli że jak ubiją mocno nogami to się nigdy nie zawali.

mia

2021-08-01, 09:08
Ale mieli fuksa :)

batiz

2021-08-01, 15:15
U nas góry mają fundament skalny, a tam wszystko na gównie...