18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten konflikt trwa od wieków

sir_Alex • 2020-08-13, 12:48
Życzliwy Pan na rowerze, uczy kierowców przepisów... :amused:



Halman

2020-08-13, 13:00
W obowiązkowym wyposażeniu samochodów powinny być paralizatory do rażenia takich pseudo społecznych kurew...

ddss

2020-08-13, 13:03
I bardzo k***a słusznie, kiedyś jechałem pasem dla rowerów a bus dosłownie wjechał w połowę tego pasika i przyszpilił mnie do krawężnika, nie wiem czy to było umyślne czy nie ale mógł spowodować ciężki wypadek. Jest droga dla rowerów ? To ki h*j tam robi samochód, krótka piłka.

Andrzejas

2020-08-13, 13:13
~Halman napisał/a:

W obowiązkowym wyposażeniu samochodów powinny być paralizatory do rażenia takich pseudo społecznych kurew...



Ta. Najlepiej, to razem z nimi powinien w korku stać i otuchy im dodawać. Po to ma pas dla rowerów, a oni pas dla aut, żeby nie musieli sobie w paradę wjeżdżać i się denerwować. Jak widać, kierowcy, tak zaciekle psioczący na pedalarzy, sami nie rozumieją po co są pasy i jak się ich używa. Czysty przykład na to, że to nie pedalarze są złem na drogach, tylko tępi ludzie! Bez względu czym się poruszają! Po prostu każdy ma się trzymać swoich pasów i k***a kropka! Co tu jest do dyskutowania?

Janusz_k

2020-08-13, 13:14
~Halman napisał/a:

W obowiązkowym wyposażeniu samochodów powinny być paralizatory do rażenia takich pseudo społecznych kurew...



Co ty pie**olisz? rowerzysta ma rację, ma swoją ścieszkę i się jej trzyma, to kierowcom się należą mandaty.

Halman

2020-08-13, 13:16
wszystkim powyżej powiem jedno; pas dla rowerów owszem ale jak jest zator to awaryjnie dla usprawnienia ruchu nie wykorzystacie go ?

Stonka

2020-08-13, 13:19
Halman napisał/a:

wszystkim powyżej powiem jedno; pas dla rowerów owszem ale jak jest zator to awaryjnie dla usprawnienia ruchu nie wykorzystacie go ?



Nie. Jak nie masz pieniędzy, a widzisz u sąsiada w kieszeniami mu je zajebiesz?

Pralpunkt

2020-08-13, 13:21
Halman napisał/a:

wszystkim powyżej powiem jedno; pas dla rowerów owszem ale jak jest zator to awaryjnie dla usprawnienia ruchu nie wykorzystacie go ?



Tak jak cie lubię a nie lubię pedalarzy to jeżdżę autem wh*j i mam dwie zasady
My mamy swoje drogi oni swoje
Jak mam ich pas a mam skręt i wiem że nie będę stał to skręcam ale robię to żeby było płynnie
Ja pedalarzy gonie z drogi jak obok mają swoją ścieżkę ale jadą np kolarze moja drogą
Każdy niech się trzyma swojego pasa i będzie ok

htp

2020-08-13, 13:21
Stonka napisał/a:

Nie. Jak nie masz pieniędzy, a widzisz u sąsiada w kieszeniami mu je zajebiesz?



Dobre tłumaczenie, jak ktoś nie rozumie, to trzeba podać przykładzik :)

Halman

2020-08-13, 13:23
A ch*j, nie gadam z wami, obraziłem się... :krejzi:

PhantomMask

2020-08-13, 13:28
k***a dyskusja pod filmem kolesia który popie**ala rowerem po ekspresówkach, odpie**ala takie akcje że dziwne że ktoś go nie zabił a tutaj teksty, że on dobrze robi :ja_pie**ole:

ddss

2020-08-13, 13:31
Powinien mieć jeszcze takie mocne naklejki "Jestem ch*jem, jeżdżę po pasie dla rowerów" i przyklejać im na tylne szyby :=]


A ten argument co ktoś tutaj podał że pas zatłoczony, to tak matko boska h*jowy że nie mogę. I co, widać tam aby ruch się przez to poprawił ? Czy jest gimela na tym pasie, bo w końcu się jakoś wcisnąć na właściwy i się syf robi...

Wełzew

2020-08-13, 13:38
Janusz_k napisał/a:

Co ty pie**olisz? rowerzysta ma rację, ma swoją ścieszkę i się jej trzyma, to kierowcom się należą mandaty.



Ścieżka rowerowa na ulicy może być tak samo wykorzystana dla każdego innego pojazdu w tym samochodu, gościowi ewidentnie się coś poj***ło ,że zatrzymuję się na środku drogi i blokuje przejazd samochodów a później jeździ nie uważnie i omija samochody no k***a dzban jak h*j.

janlew

2020-08-13, 13:45
@up, racja, pedalarz z filmiku to cwe*icho jakich mało, to że tu akurat kierowcy faktycznie blokują ścieżkę niczego nie zmienia.