18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telewizja w rosji kłamie aż głowa boli...

Halman • 2023-04-21, 11:18

baba łeb rozwalony ale żyje..

MalcolmX

2023-04-21, 11:23
Ale co to za życie? W kacaplandii kurewskim kraju...

OpenStreetMaps

2023-04-21, 11:56
I jeszcze dodam że ludzie nie lubią pewnej partii w rządzie a robią wszystko co im politycy z tej partii każą.




squach

2023-04-21, 12:26
Polecam film Platforma, jedna akcja mówi o imigrancie i wyrzuconym telewizorze. Wyrzucił telewizor, pechowo spadł na imigranta którego nie powinno tam być. EoT.

Gregigregi

2023-04-21, 15:37
Niedługo w PL bedziecie płacić podatek od oddychania. PiS poparł Fit55 na posiedzeniu UE.
Na szczęście siedzę w UK, tutaj jeszcze ich nie po****** do końca.

Jeżeli PiS znów będzie miał większość po wyborach to jest pozamiatane.
Mam nadzieje ze Konfederacja zdobędzie więcej głosów. Jak nie jestem za kościołem delikatnie mówiąc to poza fiksacja na tym punkcie są jedyna uczciwa opcja polityczna w tym kraju.

Jeżeli chodzi o Rosje to wiadomo syf, ale Ukry to to samo gówno. Jak najdalej z dala od jednych i drugich. Mam tylko nadzieje ze pedofil Biden nie wepchnie nas do wojny.

Przyjemnie widzieć komentarze ludzi którzy się orientują co się wokoło nich dzieje. Jak rozmawiam z moimi znajomymi z PL którzy są tak pod 50ke to mi się nóż w kieszeni otwiera.

to...........10

2023-04-22, 00:46
"Niedługo w PL bedziecie płacić podatek od oddychania"

I już po tym zdaniu znać prawackiego szura :D

A swoją drogą, doczytaj, osiołku, dlaczego oddychanie pozostawia zerowy ślad węglowy.

PentagramOdDiabła

2023-04-22, 02:23
mwaski napisał/a:

"Niedługo w PL bedziecie płacić podatek od oddychania"
I już po tym zdaniu znać prawackiego szura
A swoją drogą, doczytaj, osiołku, dlaczego oddychanie pozostawia zerowy ślad węglowy.



Wypie**alaj cwe*u

panar3

2023-04-22, 10:43
Gregigregi napisał/a:

Niedługo w PL bedziecie płacić podatek od oddychania. PiS poparł Fit55 na posiedzeniu UE.
Na szczęście siedzę w UK, tutaj jeszcze ich nie po****** do końca.
Jeżeli PiS znów będzie miał większość po wyborach to jest pozamiatane.
Mam nadzieje ze Konfederacja zdobędzie więcej głosów. Jak nie jestem za kościołem delikatnie mówiąc to poza fiksacja na tym punkcie są jedyna uczciwa opcja polityczna w tym kraju.
Jeżeli chodzi o Rosje to wiadomo syf, ale Ukry to to samo gówno. Jak najdalej z dala od jednych i drugich. Mam tylko nadzieje ze pedofil Biden nie wepchnie nas do wojny.
Przyjemnie widzieć komentarze ludzi którzy się orientują co się wokoło nich dzieje. Jak rozmawiam z moimi znajomymi z PL którzy są tak pod 50ke to mi się nóż w kieszeni otwiera.



Masz rację, ale w jednym możesz się mylić: PiS zrobi wszystko żeby wybory opóźnić. Dla mnie to wygląda jak przygotowanie do wprowadzenia stanu wojennego.

Siriuz

2023-04-22, 11:41
mwaski napisał/a:

A swoją drogą, doczytaj, osiołku, dlaczego oddychanie pozostawia zerowy ślad węglowy.



A to mnie zaintrygowało, opowiedz proszę dlaczego? :) Według wiedzy jaką posiadam to co napisałeś to kompletna bzdura, chyba że nie rozumiem czym jest "ślad węglowy"

lary53

2023-04-22, 17:57
są cycki jest piwo ... an nie to lustro